جوآن تاکر همسر آدام درایور کیست؟


سلام! آیا شما با احترام کنجکاو هستید که آیا شریک زندگی خیالی شما، آدام درایور، با شخصی غیر از شما رابطه غیر خیالی دارد یا خیر؟ متأسفانه پاسخ بسیار مثبت است. را خانه گوچی ستاره و موهای وسط زیبایش فلاپ متاهل هستند و او برای مدت بسیار طولانی بوده است – او فقط در مورد آن بسیار کم حرف است. مانند آدام درایور و همسرش، بازیگر جوآن تاکر، اساساً دقیقاً برعکس کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر هستند – به این معنی که آنها بسیار هستند. نه زندگی خود را صرف ساختن کارهای مختلف می کنند موضوعات داغ شهرهای سراسر جهان

با این حال! از آنجایی که آدام در سال گذشته در چندین فیلم مورد انتظار بازی کرد، از جمله آخرین دوئل و خانه گوچی، شاید او و جوآن را در حال انجام مجموعه های ضروری از حضورهای عمومی نادر مشاهده کرده باشید. این دو هستند بدنام خصوصی—احتمالاً به همین دلیل است که در وضعیتی هستید ؟!؟!؟! در حال حاضر – اما ما کمی حفاری انجام دادیم. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد رابطه فوق العاده شیرین آدام و جوآن بدانید. همچنین، در اینجا یک GIF تصادفی از آدم وجود دارد که با شکوه در دریا شناور است تا همه قبل از شروع از آن لذت ببرند:

اول، آدام و جوآن در سال 2013 ازدواج کردند

اما آنها خیلی قبل از آن با هم بودند. معلوم شد که آدام و جوآن در اوایل در جویلیارد در شهر نیویورک با هم آشنا شدند – زمانی که آدام به اختصار اینطور خلاصه می شود: “او به من یاد داد که پنیر گودا چیست.” درست است، واقعی. عشق.

این جفت در یک عروسی در مقصد مخفیانه ازدواج کردند و در آن زمان منابع گفتند ما هفتگی که «آنها با هم خیلی شیرین هستند. آنها برای همیشه با هم قرار می گذارند – سال ها – و با هم زندگی می کنند. [they’re] خیلی راحت و عاشق قبل از این با او بود دختران شهرت هر دو عاشق تئاتر و هنر هستند. او خیلی به او احترام می‌گذارد… همه در برنامه برای آنها بسیار خوشحال هستند.»

متأسفانه، هیچ عکس عروسی وجود ندارد، اما در اینجا یک عکس از همان سال است تا شما حسی از حال و هوای آنها داشته باشید:

آنها شش سال پیش بچه دار شدند اما این خبر را مخفی نگه داشتند

بله، بنابراین در سال 2018، صفحه ششم گزارش داد که آدام و جوآن در سال 2016 بدون اینکه کسی متوجه شود بچه دار شدند. و ظاهراً سرنخ ها بوده است به طور کامل آنجا. در این مصاحبه شرکت کنید دبلیو برای مثال، مجله‌ای که آدام در آن گفت: «من به سگم نگاه می‌کنم – این خیلی پوچ به نظر می‌رسد – اما اینطور نیست – نمی‌دانم می‌توانم چیزی بیشتر دوست داشته باشم یا نه. مثلاً، من یک بچه دارم، شاید – و می‌دانی، مثل سگ باشم!» و سپس سعی کرد با خنده‌ای ناخوشایند اشاره‌ی بچه را کم اهمیت جلوه دهد.

همچنین، یک بار آدام و چانینگ تیتوم جلوی دوربین درباره مارتینی ها شوخی می کردند و چانینگ به طور تصادفی گفت: “می توانید تصور کنید که فقط برای کودک خود مارتینی درست می کنید؟”

تایید نهایی توسط آدام در اکتبر 2019 انجام شد اهل نیویورک مشخصات. آدام مخفی نگه داشتن پسرش از مردم را با «عملیات نظامی» مقایسه کرد و ادامه داد: «وظیفه من جاسوسی است – حضور در جمع و زندگی کردن و داشتن تجربه. اما زمانی که احساس می‌کنید در کانون توجه هستید، انجام این کار واقعاً سخت است.»

جوآن با آدام در ایتالیا بود خانه گوچی

آدام اخیراً یک تن فیلمبرداری کرده است و مشخصاً خانواده او برای حمایت از او آنجا هستند. در واقع، جوآن و پسرشان در زمانی که آدام در حال تولید بود به او پیوستند خانه گوچی در ایتالیا، و همه آنها در حال استراحت در ساحل در تصاویر منتشر شده توسط صفحه ششم!

آنها یک سگ ناز V، V، V دارند

نام این سگ موس است و او با آدام و جوآن (و bb آنها) در بروکلین زندگی می کند. آدام گفت: «مدتی در مورد گرفتن سگ او را اذیت کردم. «فکر می‌کنم در هالووین در یک مماس بودم. هول کردن هالووین، تعطیلات مسخره، پرشور*ت. اگر سگ داشتم، در روز هالووین با سگم بازی می کردم. من مجبور نیستم همیشه بچه ها را ببینم. و او می‌گوید، “خب، من برای تولدت برایت سگی می‌آورم، پس ساکت شو.”

آدام و جوآن هزاران فرش قرمز را با هم زده اند

اینجا آنها در کن هستند:

و در امی:

و در اولین نمایش نیرو بیدار می شود:

و در اسکار 2020:

جوآن کامیو داشت دختران

صحنه او با آدم است و شما باید فورا آن را تماشا کنید:

فقط *یک* سلفی از آنها در هستی وجود دارد

خوب، حداقل در اینترنت وجود دارد. نه جوآن و نه آدام رسانه های اجتماعی ندارند، بنابراین این عکس برای برنامه هنری که آنها تأسیس کرده اند، به همان اندازه خوب است:

PS آنها یک برنامه هنری برای اعضای خدمات فعال، کهنه سربازان، کارکنان پشتیبانی نظامی و خانواده های آنها در سراسر جهان تأسیس کردند. اصولاً آنها افراد فوق العاده خوبی هستند.

آنها با هم یک فیلم ترسناک ساختند

نامیده می شود زیرزمین، و ما را با این GIF بوسیدن برکت داد:

اگر اینقدر تمایل دارید این همه چیز است:

همین است، اما قبل از رفتن، بیایید همه با تحسین به این گیف آدام که پشت جوآن را می مالید خیره شویم، درست است؟

RIP، قلب من.منبع