جنی مک کارتی و همسرش دانی والبرگ آگهی برهنه ای را برای مجموعه برهنه زیبایی بدون فرم منتشر کردند.

من مطمئن نیستم که برهنه شدن جنی مک کارتی و دانی والبرگ در یک تبلیغ به اندازه تبلیغات برهنه کریستوفر ملونی برای پلوتن موفق باشد. به علاوه، خود ملونی نسبت به جنی مک کارتی، که به عنوان «چهره جنبش ضد واکرابطه» توصیف شده است، در انظار عمومی برای او حسن نیت بیشتری دارد. سپس دوباره، در اینجا من در مورد آنها می نویسم. پس خوب بازی کرد


منبع

این زوج که شبیه کارت کریسمس است، در مقابل یک شومینه تزئین شده به همراه هدایایی ژست گرفته اند. مک کارتی دو سگ کوچک را جلوی سینه‌اش گرفته تا تاتاهایش را بپوشاند. والبرگ که کلاه بابانوئل بر سر دارد، اندام تناسلی خود را پشت یک جفت کمان بزرگ پنهان می کند SNL“دیک در جعبه.” از آنجایی که والبرگ یکی از اعضای گروه پسر مورد علاقه Gen X، New Kids on the Block است، این کلیپ با صدایی از آهنگ کریسمس گروه، “Unwrap You” همراه است. چون البته که هست.

محتوای اینستاگرام

“چه زمانی [Jenny McCarthy] آن را نامید [The Nude Collection]او شوخی نکرد!» والبرگ در کپشن نوشت. “اما افسوس، من همیشه خوشحالم که برای تعطیلات کمکی دراز می کنم – پس اینجا برو!” این خواننده اضافه کرد که او و همسرش برای خریداران خوش شانسی که از راه اندازی تعطیلات مجموعه برهنه خرید می کنند، “چند هزار” از کارت های کریسمس را امضا کردند. همه یکباره صف نکشید!

این وظیفه من است که شما را از جدیدترین افراد مشهور در ژانر بازاریابی برهنه آگاه کنم: جنی مک کارتی و همسرش دانی والبرگ. والبرگ برای تبلیغ مجموعه جدید برهنه مک کارتی از برند براق لبش Formless Beauty، یک GIF خانگی در اینستاگرام منتشر کرد که در آن یک تصویر کاغذی بسته بندی تعطیلات باز می شود تا تصویری تبلیغاتی از همسران در کت و شلوار تولدشان را نشان دهد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.