جنیفر گارنر در روز پدر یک پیام معمولی برای “BGA” داشت.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

اما همه آنها بالغ هستند و به نظر می رسد که با هم کنار می آیند، به خصوص در مورد بزرگ کردن خانواده های ترکیبی خود. در سال 2022، لوپز روزهای آغازین ارتباط مجدد خود با افلک را به یاد آورد و گفت: “ما بچه هایمان را داشتیم و باید به آرامی و با احتیاط قدم می زدیم تا آنها بتوانند با ما بیایند. چون آنها آن سال‌های قبل را زندگی نکرده‌اند… و می‌گویند، “وای، آنها برای همیشه یکدیگر را می‌شناختند.” و بس. ما برای همیشه همدیگر را می شناختیم و مجبور بودیم در این مسیرهای جداگانه زندگی کنیم و کارهای زیبای دیگری انجام دادیم و این فرزندان شگفت انگیز را به دنیا آوردیم. امسال او به روز رسانی مثبت داد و به آن گفت امروز نشان دهید، “او فوق العاده است. او واقعاً به چالش این که آن چیست و به چه معناست قدم می گذارد. و [my kids] دوستش داشته باش او را دوست دارند. و آنها از او قدردانی می کنند و من نیز همینطور.


منبع

به اشتراک گذاری عکسی از خود و والدینش، 13 ادامه 30 ستاره نوشت: «روز پدر را به بهترین کسانی که تا به حال این کار را انجام داده‌اند مبارک… دوستت داریم، پدر. ایکس.” او همچنین در خطاب به کمد لباس خود یک نکته را اضافه کرد: “(شلوار جین در کلیسا 😬— من پرواز اتصالم را انجام دادم، اما چمدانم انجام نشد.)” نمی‌توانم بگویم که مستقیماً با لرد بالا صحبت کرده‌ام، اما تقریباً مطمئن هستم که او با شلوار جین مشکلی ندارد، به شرطی که قلبت در جای درست باشد، جن!

البته، او نمی‌توانست این روز را بدون اعتراف به همسر سابق بن افلک، که با او سه فرزند دارد، جشن بگیرد: ویولت آن، 17، سرافینا رز، 13، و ساموئل، 10 ساله. بچه هایشان مثل تو بچه های ما را دوست دارند، روز پدر مبارک، بن! X» او نوشت. (نام میانی او Géza است … هر چه بیشتر بدانید!)

محتوای اینستاگرام

پست او دقیقاً حال و هوای مخالفی دارد که توسط همسر افلک، جنیفر لوپز به اشتراک گذاشته شده است. ویل هانتینگ خوب بازیگر از یک طرف بن در آینه شکمش را خم می کند و از طرف دیگر جنیفر گارنر به معنای واقعی کلمه در یک کلیسای واقعی داستان دو جنس!

جنیفر گارنر که معروف و بسیار خصوصی بود، پست روز پدرش را کوتاه و دقیق نگه داشت. اینجا هیچ جوش و خروشی وجود ندارد!