جنیفر کولیج و جنیفر لوپز در تبلیغ «عروسی با تفنگ ساچمه ای» خنده دار هستند

خوشبختانه برای ما، ویدئوی تبلیغاتی *بوسه سرآشپز* پس از اولین نمایش TikTok J.Co در ژانویه منتشر می شود. جنuary-19، که در آن اثری از کسی جز رفیقش J.Lo بود.

واقعاً هیچ چیز دلپذیرتر از این نیست که دو تن از مشهورترین افراد مشهور هالیوود موهای خود را پایین بیاورند و در رسانه های اجتماعی بازی کنند. پس از انتشار رام آمازون پرایم ویدیوی آنها، عروسی تفنگ ساچمه ای، ستاره های همکار (و دو دوست محبوب جدید اینترنت) جنیفر لوپز و جنیفر کولیج در حال آپلود یک سری ویدیوهای IG و TikTok هستند که من نمی توانم از تماشای مجدد آنها خودداری کنم.

سپس ویدئو به نمائی از هر دو جنز در حال فیلمبرداری در مقابل یک صفحه سبز در حال تبلیغ می رسد عروسی تفنگ ساچمه ای و به طرز خنده‌داری در مورد ژانویه فیلم بحث می‌کردند – که آنها به آن تغییر دادند جنuary-27 تاریخ انتشار. “کی، همه طرفدار تلفظ ماه از اینجا به بعد، بگو من 🙋🏻‍♀️.

“میدونی، این خیلی عجیبه…این اتاق هتل من نیست. این اتاق هتل جی لو است. اوه خدای من، من با تلفن تو تماس دارم.” نیلوفر سفید ستاره قبل از اینکه به اطرافش نگاه کند و در مورد جواهرات همبازی اش نظر بدهد، در بالای کلیپ قرار می گیرد. سپس، جنیفر پس از یک سری فحش‌های واقعاً خنده‌دار و بی‌نام تجاری، زمزمه می‌کند: “من می‌خواهم مژه‌هایش را پیدا کنم. او مژه‌هایی به طول دو اینچ دارد، اما شما نمی‌توانید کاملاً تشخیص دهید که مژه‌هایش را پیدا کنم. جعلی هستند.”

او در حالی که یک لباس شب پوشیده بود، اعلام کرد: “سلام، این اولین TikTok من است و سعی می کردم به یک کار جالب فکر کنم.” او سپس به صحبت کردن آهنگ “جنی از بلوک” ادامه می دهد و سپس با خواننده IRL که به شوخی تلاش های بازیگر را تحسین می کند: “من آن را دوست دارم… من واقعاً، واقعاً آن را دوست دارم.”

به هر حال! با این کلیپ شگفت‌انگیز و شگفت‌انگیز دیگر از پس‌پارتی اولین نمایش فیلم، باییییی!منبع

اگر همه این #محتوا برای وادار کردن شما به تماشای فیلم کافی نیست، در اینجا کمی بیشتر در مورد آن آورده شده است: عروسی تفنگ ساچمه ای اساساً جی لو و همبازی اش جاش دوهامل را دنبال می کند تا زمانی که کاراکترهای آنها در یک مراسم عروسی در مقصد شرکت می کنند… تا زمانی که جشن عروسی گروگان گرفته می شود و همه چیز برمی گردد. سپس این دو باید در کنار خانواده های مختلف خود با هم کار کنند تا آن را در یک قطعه به پایان برسانند. TL;DR: احتمالا حوصله تماشای آن را نخواهید داشت.

“این را در تلفنم پیدا کردم… 😂 @ShotgunWeddingMovie امشب در @PrimeVideo نمایش داده می شود!!!! اما فقط اگر دوست دارید بخندید… JLo & JCo.” TBH، هشدار بسیار مورد نیاز بود!