جنیفر کولیج می‌خواهد بعد از «پای آمریکایی» فضای خوابیدن با «200 نفر» را پاک کند.

آریانا گرانده، شبیه‌ساز مشهور جنیفر کولیج، مانند روزنامه‌نگار بی‌باوری که هست، یک سوال بعدی داشت. “آیا بهترین دیکی که از بازی در نقش مادر استیفلر گرفتید را به خاطر دارید؟ آیا در تماس هستید؟» گرانده اخیراً از بت خود پرسید هفته نامه سرگرمی مصاحبه. گرچه گرانده فقط قصد داشت کولیج را بخنداند، اما این کار باعث شد نیلوفر سفید ستاره فرصتی برای “پاک کردن هوا”.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

در حالی که گراندی به کولیج اطمینان داد که او نیازی به شخصی سازی ندارد (“من از این واقعیت آگاهم که هفته نامه سرگرمی“)، این بازیگر توضیح داد که جوان “بسیار جذاب” مجبور شد با مادرش تماس بگیرد تا بفهمد کولیج می تواند موهایش را کجا درست کند. او افزود: “این خیلی عجیب بود که روی تلفن اتفاق افتاد، کاملاً واضح بود که ما با هم در رختخواب بودیم.”

منبع

طی یک مصاحبه ویدیویی با تنوعکولیج ادعا کرد که نقش او به عنوان MILF اصلی یک مزیت غیرمنتظره داشت. “من کنش های جنسی زیادی از او دریافت کردم پای آمریکاییاو در آن زمان گفت. حدود 200 نفر وجود دارند که من هرگز با آنها نخوابیدم!

او ادامه داد: «اما این به نوعی جهان را به روی گروه بسیار گسترده‌تری از مردان خوش‌تیپ و مردان جوان‌تر باز کرد. این یک پسر به خصوص جوان بود – البته قانونی، همه چیز بسیار قانونی بود – اما خنده دار بود زیرا ما مجبور بودیم.… آن لحظه کمی ناخوشایند بود زیرا او…”

“خوشحالم که این را پرسیدی چون دیدی، من به شوخی گفتم [in a previous interview] کولیج گفت و خدایا، واقعاً نمی‌توان در شهر ما شوخی کرد، زیرا من اشتباه وحشتناکی را مرتکب شدم و گفتم: “خدا را شکر برای آن فیلم، با 200 مرد بخوابم” یا هر چیز دیگری.” “و ببین، من دوست دارم بگویم که درست بود، اما منظورم این است که این یک جور اغراق آمیز بود—بنابراین خوشحالم که از من می پرسید.”

جنیفر کولیج از شما می خواهد که بدانید او این کار را نکرده است در حقیقت بعد از بازی در کمدی 1999 با 200 نفر بخوابید پای آمریکایی.