جنیفر کانلی اولین باب دراماتیک را برای پاییز ارائه کرد – به عکس ها مراجعه کنید

صندلی ردیف جلو در هفته مد موقعیتی بهینه برای نمایان شدن زیبایی است. شرکت کنندگان و تماشاچیان برای همه چیز تازه آماده هستند – نفس بند آمده، آماده برای شگفت زده شدن. اوایل این هفته جنیفر کانلی در نمایشگاه لویی ویتون بهار 2023 در Cour Carrée در پاریس ارائه کرد. تاپ گان: ماوریک ستاره از یک باب به تازگی مخفف شده رونمایی کرد که قرار است الهام بخش یک روند در پاییز امسال باشد.

عکس: گتی ایماژ

کانلی و طراح Nicolas Ghesquière.عکس: گتی ایماژ

منبع

کانلی با نگاهی خیره کننده از سایه چشم رز مایل به قهوه ای – با وقف هنرمند آرایشی کی مونتانو – تبدیل به تجسم زیبایی شناسی مجموعه Ghesquière شد: یک برند تقریباً تهدید کننده زیبایی.

قدهای براق کلاغ کانلی از بین رفته بود و با کتیبه ای که توسط آرایشگر جان نولت برای قاب کردن خط فک او بریده بود جایگزین شده بود – حداقل ما تصور می کنیم. به جای اینکه آن را در مرکز جدا کند و بگذارد دور صورتش بیفتد، سبک لایه‌ای را به عقب برگرداند، یک قسمت عمیق کناری که لیفت و بافت بیشتری را ایجاد می‌کند. این قطعه گرد با مجموعه لویی ویتون که ترکیبی از گل‌های گرافیکی، ترکیبی از سیالیت و ساختار، و نمایش تناسبات برای دستیابی به نت «بسیار سخت» نیکلاس ژسکیر بود، احساس می‌کرد.