جنیفر لوپز یک عکس از سال 2002 برای اعلام آلبوم جدید تقدیم شده به بن افلک بازسازی کرد.

این من هستم…اکنون در سال 2023 با نام جنیفر لوپز اکران خواهد شد، اگرچه این هنرمند به طور قانونی نام خانوادگی همسرش را در ماه جولای انتخاب کرد. مردم هنوز هم به من می‌گویند جنیفر لوپز. اما نام قانونی من خانم افلک خواهد بود زیرا ما به هم پیوسته ایم. ووگ مصاحبه. ما زن و شوهر هستیم. من به این افتخار می کنم. فکر نمی کنم این مشکلی باشد.»

در حقیقت، این من هستم…اکنون حتی دنباله‌ای از آهنگ “Dear Ben” با عنوان “Dear Ben pt. ll.” سایر عناوین آهنگ عبارتند از: «برای تو بودن»، «دیوانه عاشقانه»، «این بار در اطراف» و «بزرگترین داستان عشقی که هرگز گفته نشده است». مطمئنا برای من مثل یک آلبوم ماه عسل به نظر می رسد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

مطابق مردم، این آلبوم “سرگذشت عاطفی، روحی و روانی را که او در دو دهه گذشته طی کرده است” توصیف می کند، از جمله رابطه دوباره او با بن افلک.

او ادامه داد: “من خیلی کنترل زندگی و سرنوشت خود را دارم و به عنوان یک زن و به عنوان یک فرد احساس قدرت می کنم. من می توانم درک کنم که مردم احساسات خود را در مورد آن دارند، و این نیز اشکالی ندارد. اما اگر می خواهید بدانید که من در مورد آن چه احساسی دارم، فقط احساس می کنم عاشقانه است. این هنوز هم برای من سنت و عاشقانه دارد و شاید من فقط همین دختر هستم.»


منبع

بنیفر تنها چیزی نیست که بعد از 20 سال به این کشور بازگشته است.

در 24 نوامبر، جنیفر لوپز افلک نهمین آلبوم استودیویی خود را معرفی کرد. این من هستم…اکنون، ادامه آلبوم او در سال 2002 این منم…پس، که در حالی منتشر شد که او برای اولین بار با بن افلک نامزد کرده بود. 20 سال بعد، او آماده است تا آلبوم جدیدی را به همسرش تقدیم کند.

لوپز در یک ویدئوی اینستاگرامی می‌گوید: «این من هستم، این من هستم.»