جنیفر لوپز و بن افلک چگونه عاشقانه خود را احیا کردند

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

در ابتدای مصاحبه، جی لو درباره تصمیم برای تغییر نام خانوادگی خود به افلک صحبت کرد و اعتراف کرد: «مردم هنوز هم مرا جنیفر لوپز صدا می کنند. اما نام قانونی من خانم افلک خواهد بود زیرا ما به هم پیوسته ایم. ما زن و شوهر هستیم من به این افتخار می کنم. فکر نمی کنم این مشکلی باشد.» و وقتی از او پرسیدند که آیا بخشی از او وجود دارد که می‌خواهد برنده اسکار او را بگیرد، قبل از رد کردن خندید. “اگر می خواهید بدانید که من چه احساسی دارم [taking his last name]، فقط احساس می کنم عاشقانه است. این هنوز هم برای من سنت و عاشقانه دارد و شاید من فقط همین دختر هستم.»

جنیفر لوپز در آخرین فیلم خود درباره همه چیزهای بن افلک رک و راست گفت ووگ سرپوش داستان و کبوتر در ابتدا احساسات خود را در مورد گرفتن نام خانوادگی بازیگر و چگونگی احیای دوباره عاشقانه خود پس از نزدیک به دو دهه.

زمانی که این دو برای اولین بار در سال 2002 با هم قرار گرفتند، جنیفر گفت که آنها «واقعاً بسیار بی خیال بودند، بدون بچه و بدون وابستگی. و ما فقط داشتیم زندگی می کردیم، شاد و بیرون بودیم. به نظر نمی رسید که ما نیازی به پنهان شدن از کسی داشته باشیم یا واقعاً محتاط باشیم. ما فقط با صدای بلند زندگی می کردیم.» اما زمانی که احساس بی‌آزار بودن و عاشق بودن «واقعاً ما را گاز گرفت» همه چیز شروع به تغییر کرد. چیزهای زیادی در زیر سطح وجود داشت، مردم نمی‌خواستند ما با هم باشیم، مردم فکر می‌کردند که من فرد مناسبی برای او نیستم… من بسیار محتاط شدم زیرا متوجه شدم که [the media] اراده فیله شما. واقعاً کاش می توانستم بیشتر بگویم. من قبلا اینطور بودم من صبح مانند آن اما من هم یاد گرفته ام.»

بعداً در مصاحبه، جی لو – ظاهراً برای اولین بار – در واقع تأیید کرد که طرفداران میلیون دلاری کیو از زمانی که او و بن دوباره کنار هم قرار گرفتند، تعجب کردند: به معنای واقعی کلمه چگونه؟!؟ TL;DR: ظاهراً اندکی پس از اینکه جن و الکس رودریگز نامزدی خود را در اوایل سال 2021 لغو کردند، یک ایمیل از بن (که او نیز به تازگی از رابطه با آنا د آرماس خارج شده بود) دریافت کرد. ظاهراً یک مجله برای داستانی از بن در مورد جی لو درخواست نظر داده است، بنابراین او آن را به عهده گرفت تا اسلاید در DM های او وارد شوید و به او بگویید که او یک بیانیه مثبت ارائه کرده است. (احتمالاً نظر مربوط به می 2021 جن بود InStyle روی جلد استوری، جایی که نقل قول پایانی این بود: «او تا به امروز، سخت‌کوش‌ترین فردی است که من در این تجارت دیده‌ام. او استعداد بزرگی دارد، اما برای موفقیتش نیز بسیار سخت تلاش کرده است، و من برای او آنقدر خوشحالم که به نظر می رسد در نهایت به اعتباری که لیاقتش را دارد، می رسد.») و از همان زمان بود که بازدید از خانه شروع شد. 👀

او توضیح داد: «بدیهی است که ما سعی نمی‌کردیم در انظار عمومی بیرون برویم ووگ. اما من هرگز از این واقعیت دوری نکردم که برای من، همیشه احساس می کردم که یک عشق واقعی وجود دارد، یک عشق واقعی آنجا. مردم زندگی من می دانند که او یک شخص بسیار بسیار خاص در زندگی من بود. وقتی دوباره به هم وصل شدیم، آن احساسات نسبت به من هنوز خیلی واقعی بود.» او اضافه کرد که اگرچه روش آنها “برای همه” عادی نیست، زیرا “گاهی اوقات شما از یکدیگر پیشی می گیرید یا فقط متفاوت رشد می کنید”، این دو نفر به پایان خوش خود رسیدند زیرا “همدیگر را گم کردند و یکدیگر را پیدا کردند.” اما همیشه ساده نبود.

خوشبختانه، جزر و مد برای این دو نفر تغییر کرد، آنها در تابستان گذشته در لاس وگاس گفتند “من” قبل از جشن عروسی خود در جورجیا در کنار دوستان و خانواده یک ماه بعد. و به نظر می رسد که برای بن، چیزهای مهم کاملاً ثابت هستند. «در قلب جنیفر چیزی ذاتا، به طرز جادویی مهربان، خوب و پر از عشق وجود دارد. این دقیقاً همان شخصی است که من از 20 سال پیش به یاد دارم. شاید او همه تغییراتی را که ایجاد کرده است می‌بیند، در حالی که وقتی او را می‌بینم، بیشتر کسی را می‌بینم که برخلاف احتمال، چیزی را در مورد او حفظ کرده است که او را همیشه برای من باورنکردنی‌ترین می‌کرد: قلبی که با عشق بی‌کران به نظر می‌رسد. او تصور من از نوع فردی است که می خواهم باشم.” به معنای واقعی کلمه وسواس به این دو. 😭😭😭منبع