جنیفر لوپز می‌گوید هنگام فیلمبرداری «عروسی با تفنگ ساچمه‌ای» تقریباً از صخره‌ای عبور کرده است.

وقتی از گروه پرسیده شد: “چه کسی در اولین برداشت به احتمال زیاد شیرین کاری را انجام می دهد؟” سوپراستار پاسخ داد که او و جاش دوهامل همبازی اش با گذشت زمان در بدلکاری های خود بهتر شدند و به سکانسی اشاره کرد که در آن آنها را با دستبند بسته بودند.

جنیفر لوپز در حین فیلمبرداری یک تجربه پر اکشن هم روی دوربین و هم خارج از دوربین داشت عروسی تفنگ ساچمه ای.

“خب، میدونی چطوری تو اون صحنه که لباسم روی چرخ گیر کرد؟ یه دفعه توی چرخ گیر کرد و من داشتم میرفتم اونجا و دارم به جاش نگاه میکنم. مثل “جاش، دان” اجازه دهید من بروم، لطفا! او گفت و دستش را برای نشان دادن دراز کرد. “او مثل “من تو را گرفتم! تو برو، ما می رویم!”

“آیا این درست است؟” جنیفر کولیج پرسید و باعث شد لوپز توضیح دهد که چه اتفاقی افتاده است.

چند خط فاصله داستانی دلخراش از مجموعه را در طی یک ویدیوی اخیر Buzzfeed به اشتراک گذاشت، جایی که بازیگران فیلم درباره تجربه فیلمبرداری خود پرسش و پاسخی انجام دادند. در نزدیکی پایان کلیپ، وقتی از لوپز در مورد شیرین کاری های فیلم پرسیده شد، زمانی را به یاد آورد که در حین فیلمبرداری یک صحنه “تقریباً از بالای صخره ای گذشت”.

را عروسی تفنگ ساچمه ای مطبوعات اجرا لحظات بسیار زیبایی را از خواننده “Jenny From the Block” و همچنین دوستی شیرین بین او و او ارائه کرده است. را نیلوفر سفید ستاره. اوایل این هفته، لوپز یک کلیپ خنده دار را به اشتراک گذاشت که در آن کولیج خود را در حال تماشای اتاق هتل خواننده ضبط کرد.

او داستان را با افزودن “ترسناک به عنوان f—” به پایان رساند.

کولیج در ابتدای ویدئو می گوید: “هی، خیلی عجیب است، این اتاق هتل من نیست. این اتاق هتل جی لو است.” “اوه، خدای من، من در تلفن شما هستم. هی، J. Lovers. من J.Lo نیستم، اما من شما را دوست دارم J. Lovers.”منبع

او ادامه داد: “به جز یک بار که تقریباً از بالای صخره رفتم. این جالب نبود.”