جنیفر لوپز در حال دریافت گلم کریسمس زودتر است و ما وسواس داریم


چقدر زود است که در کریسمس سخت بگذریم؟ اگر از ماریا کری و جنیفر لوپز بپرسید، اکنون وقت آن رسیده است که کرک کنید.

کری فصل تعطیلات را – یا همانطور که آن را MariahSZN نامید – رسما اعلام کرد باز کن در اولین روز نوامبر، با ویدئویی که او را در حال تغییر لباس جادوگر هالووین برای لباس سرهنگی معروف خانم کلاوس بود. و فقط در صورتی که یادداشت را دریافت نکردیم، او یک یادداشت نمادین دیگر به ما هدیه داد، با خواندن “IT’S TIIIIIIIIME!!!!!!!!”

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در مورد جنیفر لوپز، او نشان داده است که برای برگزاری هر چه زودتر گلم جشن خود جدی است. او این هفته در اینستاگرام عکسی با عنوان «آماده برای درخشیدن همه چیز در این فصل تعطیلات» منتشر کرد. در تصویر، خواننده در حال تکان دادن لب قرمز در جشن ترین سایه هالی بری است، در حالی که چشمان او با سایه چشم طلایی رویایی و براق تزئین شده است که فصل مهمانی را روی آن نوشته است. در مورد پوست او، پایه براق، لعاب و گونه های برنزی او زیباترین پس زمینه را فراهم می کند.

لباس قرمز هولی هماهنگ او باعث می شود به نظر برسد که او یک هدیه کریسمس بسیار شیک است، در حالی که دم اسبی بلند او یک نمایش کامل است. به شکلی بی عیب و نقص در جای خود ربوده شده است، با روبان هایی از مو که روی پشت او تکان می خورند تا ظاهری را به صورت هدیه بسته بندی کنند.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع