جنیفر لوپز برای تابستان یک مانیکور تغییر رنگ به پا کرد—عکس ها را ببینید

چندی پیش ما این خواننده-بازیگر را با کوتاه‌ترین ناخن‌هایش دیدیم، و نمی‌توانستیم بگوییم که آیا آنها کاملاً برهنه بودند یا با لاک برهنه‌ای که با رنگ پوست او همخوانی داشت پوشیده شده بودند. اما به نظر می رسد که آن مانیکور به اندازه طول آن کوتاه مدت بود. جنیفر لوپز اساساً ملکه مانیکورهای خنثی است، بنابراین ما عاشق این ست درخشان هستیم که فقط یک رنگ برهنه ساده نیست، به خصوص برای تابستان.


بسته به نوع نگاه شما به این ناخن ها، آنها می توانند صورتی، بژ یا رنگ شیری باشند. این مانیکور درست مانند مانیکور شیک دونات لعاب دار هایلی بیبر است که اولین بار در تابستان 2022 TikTok را تصاحب کرد و از آن زمان تاکنون قوی عمل کرده است. اینکه او دقیقا چگونه به رنگ مادی این مانیکور دست یافته است، سوال روز است.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

او ممکن است دقیقاً از همان محصولاتی استفاده کرده باشد که زولا گانزویگت، ناخن‌کار هیلی بیبر، برای مانیکور خاص مدل استفاده می‌کند – GelColor OPI در خرگوش خنده‌دار سفید ملایم با پودر Tin Man Can Chrome Effect این برند (متاسفانه پودر فقط در دسترس است. افراد دارای مجوز). او حتی می توانست این ظاهر را با یک لاک ناخن درخشان مانند لاک ناخن Insta-Dry سالی هانسن در مون استون انجام دهد. او متخصص ناخن است، او می‌توانست کاری کاملا متفاوت برای ایجاد این ناخن‌های اپالسنت فوق‌العاده انجام دهد.

محتوای اینستاگرام

هنرمند ناخن او، تام باچیک، عکسی نزدیک از مانیکور رنگین کمانی خود را در 28 می با عنوان “مانیکور یکشنبه بی عیب و نقص” به اشتراک گذاشت. این ناخن های تغییر رنگ در واقع بی عیب و نقص بودند. او هر نوک را به شکل تابوت مخروطی درآورد و شکل داد. این ناخن ها بلندترین نیستند، در عوض، طولی متوسط ​​دارند که جی لو اغلب آن را انتخاب می کند.

توقف کنید و هر کاری که انجام می دهید رها کنید زیرا جنیفر لوپز مانیکور جدیدی دارد. بله، این خیلی جدی است زیرا عروسی تفنگ ساچمه ای آخرین مجموعه این بازیگر به طور همزمان سه رنگ به نظر می رسد.

این پست در ابتدا در جذابیت.

منبع