جنیفر لوپز از جدایی دلخراش بن افلک صحبت می کند

او توضیح داد: “عشق واقعی وجود دارد و برخی چیزها برای همیشه باقی می مانند.” “و این واقعی است. من می‌خواهم این پیام را به دنیا برسانم. این آسیب‌پذیری زیادی می‌طلبد، اما نتوانستم جلوی خودم را بگیرم. بخش‌هایی از آن مرا می‌ترساند و فکر می‌کنم بخش‌هایی از آن، بن را نیز می‌ترساند. او مانند آیا واقعاً می خواهید همه این چیزها را بگویید؟ و من می گویم، “من نمی دانم چگونه این کار را انجام دهم، عزیزم.”

جنیفر لوپز به تازگی یک مصاحبه طولانی با زین لو انجام داده است اپل موزیک 1 برای گپ زدن در مورد موسیقی جدیدش، و او به طور کامل در مورد جدایی خود از بن افلک در سال 2004 صحبت کرد. او گفت: “بعد از جدایی ما بسیار دردناک بود.” ET. زمانی که ۲۰ سال پیش آن عروسی را لغو کردیم، این بزرگترین دلشکستگی زندگی من بود، و صادقانه بگویم که احساس کردم قرار است بمیرم.

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

جی لو اضافه کرد که این جدایی بر نحوه ساخت موسیقی او تأثیر گذاشت و گفت: «من تا به حال به روشی که در سال 2002 انجام دادم موسیقی نساخته‌ام… این من را در یک مارپیچ برای 18 سال آینده قرار داد، جایی که نمی‌توانم». درست متوجه نشدم. اما اکنون، 20 سال بعد، پایان خوشی دارد. این بیشترین را دارد، هرگز در پایان هالیوود اتفاق نخواهد افتاد.”

اوه، و اتفاقاً جی لو و بن این بار کاملاً برای همیشه هستند: جی لو تأیید کرد: “حالا می دانیم.” “هیچ سوالی وجود ندارد و “خب، بیایید ببینیم این چگونه پیش می رود.” مثل “نه، این من و تو هستیم، همین. تمام راه، “تا آخر”.”منبع

معلوم شد وقتی جی لو و بن دوباره کنار هم قرار گرفتند، او احساس کرد “آنقدر الهام گرفته شده و آنقدر تحت تاثیر احساسات قرار گرفته است که [music] فقط از من بیرون می ریخت.” نتیجه؟ آلبوم آینده او، این من هستم…الان.