جنیفر لارنس می گوید ادل به او هشدار داد که یکی از بدترین فیلم هایش را نسازد

و طرح زن ستیزانه بود! و درست پس از انتخاب ترامپ ظاهر شد، بنابراین مردم عصبانی شدند. هیچ کدام از اینها تقصیر جنیفر لارنس نیست، اما، بله، او باید به حرف ادل گوش می داد. همانطور که همه ما باید، در ماشین، در حالی که گریه می کنیم!
منبع

همیشه به ادل گوش کن! ملکه استراحت کردن! ملکه کیفیت بر کمیت! این درسی است که جنیفر لارنس آموخته است، اما نه قبل از ساختن فیلمی که حتی خودش هم قبول کند که کمی بدبو باشد. و دوستش به او هشدار داد که این کار را نکند.

(اسپویل در پیش است!) مسافران درباره مردی (کریس پرت) است که قرار است 300 سال یا چیزی در انیمیشن معلق در یک سفینه فضایی برای رسیدن به سیاره ای دور سفر کند، اما غلافش می شکند و از خواب بیدار می شود. او تنهاست و عاشق زنی می شود که او هم خواب است (لارنس) بر اساس زیبایی او و همچنین نوشته هایش (او برای نیویورکر و او می تواند به مقالات او در فضا دسترسی داشته باشد، بنابراین او را بیدار می کند تا حوا برای آدم خود باشد و به او نمی گوید که اساساً زندگی او را خراب کرده است. مثل زیبای خفته است؟ اما همچنین؟ دلهره آور؟ او آن را کشف می کند. می جنگند؛ عشق می کنند این همان خطی است که توییتر را به خنده برانگیخت: «صد سال است که هیچکس مرا در یک سفینه فضایی گیر نمی‌دهد. من کار میکنم برای را اهل نیویورک. من آنقدر داغ می نویسم که برای خواندن آن به دستکش فر نیاز دارید. به من اعتماد کن.” اگر درست به خاطر بیاورم، این خط قبل از نمایش فیلم در سینماها قطع شد، اما هنوز واقعاً بد است!

اکسل/بائر گریفین

صحبت کردن با را نیویورک تایمز در مورد فراز و نشیب های حرفه ای خود، برنده اسکار قبل از ساخت فاش کرد مسافران– در یک ثانیه به طرح داستان خواهم رسید – خواننده سعی کرد او را از اجرای پروژه منصرف کند. لارنس گفت: “او چنین بود که “من احساس می کنم فیلم های فضایی فیلم های جدید خون آشام هستند” مردم. “من باید به او گوش می دادم.”

خوب، انصافاً به قضاوت لارنس، در آن زمان، این یک تکلیف آلو در نظر گرفته شد. این فیلمنامه توسط جان اسپایتز در یک «جنگ مناقصه» فروخته شد و قبلاً لیست‌هایی مانند کیانو ریوز، ریچل مک‌آدامز و ریس ویترسپون به آن پیوست شده بود. او تنها کسی نبود که فکر می‌کرد قرار است موفقیت‌آمیز باشد، و با توجه به جوانی‌اش، او به سختی کسی است که باید بهتر می‌شناخت. تنها مشکل با مسافران این است که فیلمنامه ای که قبل از اکران فیلم به صورت آنلاین درز کرده بود و به دلیل وحشتناک بودن آن غوطه ور شد، وحشتناک است.