جنیفر لارنس می‌گوید که قبلاً با بازیگران «Hunger Games» «سنگ‌سنگ می‌شد»

در مصاحبه جدید با مجله نیویورک تایمز، را سرگذر بازیگر صراحتاً از نحوه پیوند او با علایق عشقی خود در صفحه نمایش صحبت کرد.

وقتی از او خواسته شد که دقیقاً جنیفر لارنس را تجسم کند، او پاسخ داد: “جنیفر لارنس کتنیس اوردین است، حدس می زنم. آیا این عجیب است؟”

جان کوپالوفگتی ایماژ

لارنس که اخیراً به همراه همسرش کوک مارونی صاحب یک نوزاد پسر شده است، راه هایی را که شهرت زندگی او را تغییر داده است – برای خوب یا بد – بررسی کرد.

لارنس با تأمل بر شدت ازدحام پاپاراتزی ها و طرفدارانی که رویدادهای فرش قرمز را برای فرانچایز محبوب فیلم های دیستوپیایی به عهده می گیرند، به روزنامه گفت که او و دیگر بازیگرانش باید راهی برای کنار آمدن با آن بیابند.

این بازیگر برنده اسکار گفت: من با نام جنیفر لارنس به دنیا آمدم، اما این نام در 21 سالگی از من گرفته شد و هرگز آن را پس نگرفتم. “بنابراین به نظر نمی رسید که از چیزی صرف نظر کنم. این نام قبلاً متعلق به آنهاست.”

اولین نمایش آنجلس

جاش هاچرسون، جنیفر لارنس، لیام همسورث در اولین نمایش لس آنجلس در سال 2012 بازی های گرسنگی.

او گفت: «آن فیلم‌ها فوق‌العاده بودند. “تنها چیزی که به من مکث کرد این بود که چقدر معروف شدم.”منبع

جنیفر لارنس مراسمی منحصر به فرد پس از اکران با او داشت بازی های گرسنگی بازیگران، جاش هاچرسون و لیام همسورث.

او گفت: «بنابراین من و پسرها همیشه به هتلمان برمی‌گشتیم و فقط ویسکی می‌نوشیدیم و سنگسار می‌شدیم،» و اضافه کرد: «مادرشوهرم این را دوست خواهد داشت. من دیگر این کار را نمی کنم، من یک مامان هستم!

با این حال، لارنس از اینکه به عنوان بانوی اصلی تبدیل شده پشیمان نیست بازی های گرسنگی، فیلم هایی که در نهایت کار او را به یک سوپراستار تبدیل کردند.