جنیفر لارنس به تازگی یک قانون اصلی مد را زیر پا گذاشته و در انجام آن عالی به نظر می رسد

به یاد دارید زمانی که او با یک جفت دمپایی 820 دلاری در اطراف نیویورک قدم می زد و هیچ کاری برای محافظت از انگشتان پایش در برابر سنگفرش خشن زیر انجام نمی داد؟ خوب، به نظر می‌رسد که او کفشی ارزان‌تر و کاربردی‌تر در حال حرکت را برای پیاده‌روی‌های معمولی خود انتخاب کرده است.

این سفر کمتر از یک ماه پس از آن است که جنیفر لارنس در جشنواره فیلم کن راحتی را به لباس پوشیدن انتخاب کرد. در 21 ماه مه، این بازیگر برنده اسکار با یک لباس مجلسی کریستین دیور سرمه‌ای با سینه‌ای ژولیده و نیم تنه کرست شده، شال ظریفی که روی بازوهایش پوشیده شده بود، به کروزت زد. او این ظاهر را با یک چوکر الماس معمولی و یک جفت دمپایی مشکی ساده ترکیب کرد.

جنیفر لارنس در تاریخ 02 ژوئن 2023 در نیویورک دیده می شود.

گاتهام

بقیه ظاهر او به athleisure 101 اضافه شد، در حالی که لارنس شلوار استر و تی شرت ساده مشکی خود را با کلاه بیسبال مشکی براق و زنجیر طلایی نیمه درشت بلند کرده است. او یک کیف پول را به نفع گرفتن تلفن خود در یک دست و یک کارتن آب کاغذی در دست دیگر انتخاب کرد، زیرا او به وضوح یک زن پایدار در حال حرکت است.

جنیفر لارنس مطمئناً چیزی برای کفش های بحث برانگیز دارد.

خوب، پس او پس از راه رفتن بیشتر روی فرش قرمز برای اولین نمایش، صندل ها را پوشید آناتومی یک سقوط با کفش‌های پاشنه قرمز خیره‌کننده، اما این تصویر هنوز حالتی دارد:منبع

در 2 ژوئن، 32 ساله بازی های گرسنگی ستاره در حال عبور از جاده در وست ویلج با لباسی که به نظر می رسد یک جفت اسلاید راحت آدیداس Adilette است که در حال حاضر با قیمت 35 دلار به فروش می رسد دیده شد. با این حال، او با جفت کردن صندل ها با دشمن قسم خورده آنها، یک جفت جوراب مشکی، مطمئن شد که هنوز چیزی برای ما وجود دارد که در مورد آن صحبت کنیم. البته، چیزی که معمولاً به عنوان یک پاس تقلبی کلیشه ای توریستی در نظر گرفته می شود، هنوز در J.Law جالب به نظر می رسد.