جنیفر لارنس با این کفش تابستانی شگفت انگیز همراه است

عکس: Backgrid

این مقاله برای اولین بار در بریتانیایی ووگ
منبع اما جنیفر لارنس با نسخه‌ی مسطح عملی به سراغ چیزی می‌رود: برای تابستان به طور قطعی خنک‌تر از جفت جوراب و کفش‌های کتانی است، اما به همان اندازه راحت است. به‌علاوه، چیز جالب‌تری نسبت به باله استاندارد شما در آن وجود دارد – خنک‌تر، غیرمنتظره‌تر. این کفشی است که شما را وادار می کند دوبله کنید. و چرا با هم ترکیب می‌شوید، وقتی می‌توانید متمایز شوید؟ ما همچنین دوست داریم که ستاره آن را با یک تی شرت کلاسیک سفید و شلوار جین گشاد طراحی کرد. یک کفش فرمت خوب همه کارها را برای شما انجام می دهد!

تخت های مشبک با توجه به ماهیت غیرقابل تصورشان، بیش از آنچه تصور می کنید، محبوب هستند. برندهایی مانند Khaite، Dear Frances و Loeffler Randall همگی تفسیرهای خود را از ظاهر شفاف منتشر کرده اند. Bottega Veneta حتی کفش های رکاب دار توری دارد، اگر بخواهید انگشتان پای خود را به رخ بکشید و آماده مهمانی باشید

دوست داشتنی ترین کفش این ست مد در تابستان امسال یک بیرکن استاک کاربردی یا یک اسلاید ساده مینیمالیستی نیست. نه، این یک تخت باله توری است، ادامه روند کفش های غیرکفشی. جنیفر لارنس هنگامی که امروز با یکی از دوستانش در شهر نیویورک دیده شد، از این روند حمایت کرد. سبک شگفت‌انگیز Alaïa با قیمت 850 دلار به فروش می‌رسد و دارای سگک نقره‌ای و زیره لاستیکی است، اما رویه کاملاً توری است. شما باید عاشق یک کفش پنجه بسته باشید که همچنان شما را مجبور به پدیکور کند.