جنیفر آنیستون یک بیکینی نازک شانل روی جلد مجله پوشید – به عکس مراجعه کنید

آنیستون کت‌های بیکینی شانل را نپوشید، به جای آن یک بند جی گوچی بهار 1997 را با دامن سن لورن انتخاب کرد.

محتوای اینستاگرام

میکرو بیکینی نمادین و آشکار Chanel برای اولین بار توسط Stella Tenant در نمایش باند فرودگاه Chanel در سال 1996 مدل سازی شد. گرفتن حسادت لباس؟ اگر در لس آنجلس زندگی می کنید، می توانید بیکینی معروف را برای چند روز کرایه کنید و به دلخواه خود با کارداشیان و آنیستون بازی کنید.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

جنیفر آنیستون است جذابیتستاره روی جلد دسامبر 2022، و برای عکس روی جلد، این بازیگر 53 ساله یک بیکینی کوچک چنل پوشیده بود که ممکن است آشنا به نظر برسد، به لطف کسی که نام و نام خانوادگی او با شروع می شود. ک.

او افزود: “من واقعا خوشحالم که بزرگ شدن، نوجوان بودن، 20 سالگی را بدون این جنبه رسانه اجتماعی تجربه کردیم.” «ببینید، اینترنت، نیات بزرگ، درست است؟ افراد را از نظر اجتماعی و شبکه های اجتماعی به هم متصل کنید. این به احساس دختران جوان نسبت به خود، مقایسه و ناامیدی برمی گردد. من امروز بهترین احساس را دارم، بهتر از هر زمان دیگری در دهه 20 یا 30 سالگی، یا اواسط دهه 40 زندگی ام. ما باید از گفتن بدگویی به خودمان دست برداریم.» آمین


منبع

در جذابیت آنیستون در داستان روی جلد، رابطه خود با رسانه های اجتماعی را شرح داد. او به این رسانه گفت: «این برای من شکنجه است. “این به طور طبیعی به وجود نمی آید.”

اگر تاپ بیکینی دایره ای شانل با لباس دوتاییسی لوگویی که هر دو سینه را می پوشاند زنگی را به صدا در می آورد، زیرا قبلاً توسط کیم کارداشیان پوشیده شده و مشهور شده بود. در اکتبر 2018، کارداشیان یک سلفی بدون چهره در NSFW از خود با پوشیدن تاپ میکرو بیکینی Chanel بهار 1996 در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. او عکس را زیرنویس کرد: «چانل وینتاژ، اجازه دهید لطفاً دقیق باشیم.»