جنیفر آنیستون چگونه خاکستری های خود را در آغوش می گیرد

جنیفر آنیستون به همان اندازه که به خاطر بازی در نقش ریچل گرین در سریال کمدی که دوران را تعریف می کند، به خاطر موهایش مشهور است. دوستان. مدل «راشل» دهه 90 او باعث ایجاد یک وسواس جهانی شد – و هزاران کپی‌کننده ایجاد کرد – و یال طلایی او بعداً قراردادهای او را با مارک‌های بزرگ مراقبت از مو منعقد کرد. چنان علاقه پایداری بود که آنیستون، مانند هر A-lister خوب، سرانجام برند خود، Lolavie را راه اندازی کرد.

جنبش موهای خاکستری در سال‌های اخیر در هالیوود موج می‌زند و ستارگانی از جمله اندی مک داول باعث می‌شوند تارهای نقره‌ای جذاب‌تر از همیشه به نظر برسند. جدا از مو، آنیستون مثل همیشه در این کلیپ درخشان به نظر می رسد. البته، او از مزایای یک روال مراقبت از پوست استثنایی با حسن نیت ارائه شده توسط متخصصین صورت ملانی سیمون و جوانا چک بهره می برد.

در حالی که سیمون به دلیل استفاده از جریان های الکتریکی نانو و پیکو مشهور است (ابزار صورت نانوجریان ZIIP سیمون مورد علاقه خاصی است)، چک بیشتر روی پاکسازی و ماساژ صورت متمرکز است. ماسک‌های 111Skin، BeautyWand با روکش طلای 24 عیار جیلیان دمپسی، SPF، هیدراتاسیون مداوم و خواب فراوان را به آن اضافه کنید، تا حدی بینش خواهید داشت که چگونه این ستاره تا 50 سالگی آن رنگ رشک‌انگیز را حفظ کرده است.

آنیستون 54 ساله در آخر هفته در حالی که آخرین محصول از لاین آپ لولاوی را در اینستاگرام به نمایش گذاشت، روش طبیعی استفاده از خاکستری هایش را نیز آشکار کرد. به نظر می رسد آنیستون برگه ای از کتاب بازی سارا جسیکا پارکر برداشته است (تصویری از ستاره ای که ریشه های خاکستری با موهای بلوندش قبل از اکران فیلم منتشر شد. و همینطور…)، با رشته‌های نقره‌ای رنگ که در ریشه‌ها قابل مشاهده است، که در آن سایه بلوند ساحلی آشنا به ظریف‌ترین و متملق‌ترین شکل آمیخته می‌شوند.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

این مقاله برای اولین بار در ووگ بریتانیا.


منبع