جنیفر آنیستون می گوید تام سلک، ستاره «خون آبی» یک «هاله» دائمی دارد.

همانطور که بسیاری می دانند، تام ظاهر کوتاهی در این مورد داشت دوستان و با آغوش باز مورد استقبال قرار گرفت. و این منطقی است، به خصوص از آنجایی که در سال 2018، طرفداران با یک مینی رفتار شدند.دوستان پس از ویدئویی از احوالپرسی تام و کورتنی با یکدیگر در رستورانی در شهر نیویورک، گرد هم آمدند.

اما نگران نباشید نجیب زاده – اشراف زاده – اصیل زاده طرفداران، او فقط شوخی می کرد! او با جدیت گفت: “تام یک هاله فرشته روی سرش دارد، این فقط یک هاله دائمی بالای سر تام است.”

اگرچه او فاش کرد که آن شخص بعداً عذرخواهی کرده است، طرفداران در همه جا بسیار کنجکاو بودند که بدانند او کیست. در واقع، هاوارد حتی از او پرسید که آیا تام سلک، بازیگر عشق مونیکا، دکتر ریچارد برک، برای 10 قسمت بود؟ جنیفر گفت: تام بود. شما فقط نمی دانید که او چقدر بی رحم و غیرعادی است.

بعد از نماد دوستان reunion، جنیفر آنیستون، کورتنی کاکس، لیزا کودرو و بقیه بازیگران مصاحبه های بیشتری در مورد زمان کار خود در سریال انجام داده اند.

در مورد بازیگر معمایی که کمی نگرش داشت، به نظر می رسد که آنها فقط همین … یک راز باقی می مانند!منبع

مصاحبه ای که جنیفر، کورتنی و لیزا با هاوارد استرن انجام دادند، مورد سر و صدا قرار گرفت. نمایش هوارد استرن پادکست در آن، جنیفر فاش کرد که یک بازیگر مهمان وجود دارد که برای حضور در صحنه فیلمبرداری عالی نیست. او گفت: «انگار آن‌ها خیلی بالاتر از این بودند که نمی‌توانستند در یک کمدی کمدی حضور داشته باشند.