جنیفر آنیستون رایگان آرایش کرد تا روتین دو مرحله ای امواج ساحلی خود را نشان دهد — ویدیو را تماشا کنید

بسیاری از ما از دهه 90 از آنیستون سرنخ های موهای خود را گرفته ایم و به این زودی ها متوقف نمی شویم. این بازیگر اخیرا صحبت کرده است زرق و برق برای به اشتراک گذاشتن افکار و توصیه های خود در مورد روند پیری. “دو چیز اجتناب ناپذیر است. اولی، پیری. دوم، همیشه منتقدانی وجود خواهند داشت.» او گفت: «برای من بیشتر این سوال مطرح است که چگونه از خودم، از نظر جسمی و روحی، بهترین مراقبت را داشته باشم؟ ما هنوز هم می‌توانیم در سنین بالاتر پیشرفت کنیم، و این به لطف همه پیشرفت‌ها در سلامت، تغذیه، فناوری و علم است.»

همچنین در ماه سپتامبر، LolaVie شامپو و نرم کننده ترمیم کننده جدید خود را عرضه کرد که هر دو با “مواد گیاهی” ساخته شده اند تا هیدراتاسیون، قدرت، درخشندگی و موارد دیگر را افزایش دهند. البته آنیستون چند لحظه وقت گذاشت تا با یک ویدیوی دوش گرفتن، تکنیک مناسب را در اینستاگرام به نمایش بگذارد. شاید فکر نکنید که به چنین آموزش ابتدایی نیاز دارید، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که برس خود را داخل دوش ببرید تا نرم کننده خود را شانه کنید؟ حرکت حرفه ای

محتوای اینستاگرام

آنیستون ادامه داد: «اگر می‌خواهید خاکستری شوید، آن را دنبال کنید! اگر می خواهید به رنگ کردن موهای خود ادامه دهید، این نیز عالی است. من فکر می‌کنم همه باید در انتخاب‌هایی که می‌کنند، از جمله رنگ یا بافت طبیعی، مطمئن باشند. مو روشی خلاقانه برای ابراز وجود است، و من دوست دارم که خلق و خو و انرژی شما با تغییر مدل مو، مدل مو یا رنگ تغییر کند. هر چیزی را که قرار است شما را خوشحال کند در آغوش بگیرید.»


منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.