جنیفر آنیستون درباره IVF و مبارزه باروری صحبت کرد

آنیستون می‌گوید: «در اواخر دهه 30، 40 سالگی‌ام، چیزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشته بودم، و اگر آن را پشت سر نمی‌گذاشتم، هرگز آن چیزی نمی‌شدم که باید باشم.» سپس توضیح داد: «من بودم. تلاش برای باردار شدن».

اما مطمئناً در گذشته درد وجود داشت. صدمه “آیا جن دست انداز کودک دارد؟” آنیستون می‌گوید: «این روایت که من فقط خودخواه بودم، تیترها را ترکیب می‌کردند. “من فقط به شغلم اهمیت می دادم. و خدای ناکرده زنی موفق باشد و فرزندی نداشته باشد. و دلیل اینکه شوهرم مرا ترک کرد و اینکه چرا از هم جدا شدیم و ازدواجمان را به پایان رساندیم این بود که به او بچه نمی دادم. این دروغ مطلق بود. من در این مرحله چیزی برای پنهان کردن ندارم.” ازدواج پنج ساله آنیستون با بازیگر براد پیت در سال 2005 به پایان رسید. او از سال 2011 تا 2018 با جاستین تروکس بود (آنها در سال 2015 ازدواج کردند).

منبع

آنیستون که اکنون 53 سال دارد، می‌گوید: «من هیچ پشیمانی ندارم. در واقع اکنون کمی احساس آرامش می‌کنم زیرا دیگر خبری از «می‌توانم؟ شاید. شاید. شاید». دیگر لازم نیست به این موضوع فکر کنم.”

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

جنیفر آنیستون سال ها تلاش کرد باردار شود. این بازیگر می گوید: «این جاده برای من یک جاده چالش برانگیز بود، جاده بچه داری جذابیت در داستان جلد دسامبر خود. آنیستون در مورد چالش هایی که در هنگام تلاش برای بچه دار شدن با آن روبرو بود، از جمله بررسی های رسانه ای شدید و دورهای ناموفق IVF صحبت کرد. بقیه ما مجبور نیستیم با آن نوع حدس و گمان دردناکی که آنیستون با آن روبرو بود روبرو شویم، اما واقعیتی است که خیلی ها می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. بر اساس داده های انجمن فناوری کمک باروری، میزان موفقیت برای لقاح آزمایشگاهی (IVF) برای مادران در سنین 38-40 سال 25.1 درصد و برای سنین 41-42 سال 12.7 درصد است.

به یاد دارید سال‌های متمادی که آنیستون سوژه یک «ساعت ضربه‌گیر» بود؟ او می‌گوید: «من در حال انجام IVF بودم، چای چینی می‌نوشیدم. “اگر کسی به من می گفت: “تخم هایت را فریز کن. به خودت لطف کن.” تو فقط فکرش را نکن. پس من امروز اینجام. کشتی حرکت کرده است.”