جنجال Candace Cameron Bure “ازدواج سنتی”: یک شکست کامل

اما دیگران کمی کمتر دیپلماتیک بودند. در 5 دسامبر، بازیگر نیل بلدسو اعلام کرد که به دلیل اظهار نظرهای بوره از خانواده بزرگ آمریکایی فاصله گرفته است. بلدسو که در فیلم تعطیلات سال 2021 GAF بازی کرد کاخ زمستانی و سال 2022 کریسمس در Drive-In، در بیانیه ای بسیار طولانی گفت تنوع:

این واکنش حتی در اینترنت نیز ادامه یافت، از جمله پاسخ‌هایی از سوی بازیگران فیلم تعطیلات بوره. در پاسخ به سوالی درباره نظرات “ازدواج سنتی” بوره، جاناتان بنت بازیگر Hallmark به E! اخبار، «من فقط مفتخرم که بخشی از کانال Hallmark هستم که برنامه‌های فراگیر زیادی مانند مهماندار تعطیلات، که یک فیلم کریسمس به رهبری LGBTQ+ است.» او گفت. این بازیگر که همجنس‌گرا است، ادامه داد: «من بسیار مفتخرم که در کانال Hallmark هستم که این فیلم‌ها را برای همه می‌سازد، زیرا کریسمس برای همه است و کانال‌های Hallmark برای همه هستند.»

پاسخ صنعت (فیلم تعطیلات تلویزیونی ساخته شده).

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

یک هفته بعد، سیوا روشن کرد که کارش با این درام تمام شده است، و فاش کرد که وقتی نوبت به بوره می رسد، «ما هنوز [talked]و من فکر نمی‌کنم که دیگر این کار را انجام دهیم.»

او گفت: «همه حق دارند عقاید خود را داشته باشند، و اینها من هستند: اظهارنظرهای اخیر رهبری در خانواده بزرگ آمریکایی آزاردهنده، اشتباه است و نشان دهنده ایدئولوژی است که قضاوت را بر عشق ترجیح می دهد.» من به عنوان یک مسیحی بزرگ شدم و به پیام اصلی عشق و بخشش ایمان دارم. با این حال، هرگز نمی‌توانم خودم را به خاطر ادامه رابطه‌ام با شبکه‌ای که فعالانه جامعه LGBTQIA+ را حذف می‌کند ببخشم.

برای روشن بودن، مک‌کلار همچنین در مورد حمایت خود از LGBTQ+ در اینستاگرام به دنبال نظرات Bure پستی منتشر کرده است.

محتوای اینستاگرام

به عنوان یک هنرمند، مشتاقم به کارهایی که خلق می کنم افتخار کنم. اما این فکر که می توان از کار من برای تبعیض عمدی علیه هر کسی استفاده کرد، من را به وحشت می اندازد و خشمگین می کند. “امیدوارم GAF تغییر کند، اما تا زمانی که همه نتوانند با افتخار در فیلم هایشان حضور داشته باشند، انتخاب من روشن است. من مشتاقانه منتظر کار با سازندگانی هستم که هیچ محدودیتی برای داستان‌هایی که ما می‌گوییم قائل نیستند و پیام ارزش‌هایشان را با آغوش باز دنبال می‌کنند.»

این بدان معنا نیست که بوره حداقل یک مدافع نداشت. دانیکا مک‌کلار، که در فیلم‌های GAF نیز بازی می‌کند، به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «نیل فرد فوق‌العاده‌ای است. او بازیگر بزرگی است و من از کار کردن با او بسیار لذت بردم. من و او هر دو در عشق و حمایت خود از جامعه دگرباش جنسی به طور قطع شریک هستیم… (اما) من با تفسیر او از نظرات او موافق نیستم. من فقط آنها را یکسان نمی دیدم.»