جنا اورتگا می گوید که او در کودکی برای سرگرمی کالبد شکافی روی حیوانات انجام داده است

جنا اورتگا، که در حال حاضر در دوران گوث خود است، یک فرد عجیب و غریب است. بسیاری از افراد، به ویژه افراد مشهور، این عنوان را بدون هیچ مدرکی برای حمایت از آن به خود اختصاص می دهند. با این حال اورتگا مسلح به مقدار زیادی آمد.

او ادامه داد: “کاش مردم می توانستند طرف دیگر فیلم های ترسناک را ببینند.” ما در تمام مدت خیلی سخت می خندیم. ما در آخر صحنه ای را با Ghostface گرفتیم جیغ بزن و یک روز بود که ما نمی توانستیم جلوی خنده را بگیریم که آنها مونولوگ خود را انجام می دادند. خیلی هم جدی نیست ترساندن من واقعاً سخت است. آدم‌هایی که بزرگ می‌شدند از پشت چارچوب در بیرون می‌پریدند و من تکان نمی‌خوردم.»
منبع که در سیمیمصاحبه ویدیویی “تکمیل خودکار”، the چهار شنبه ستاره اعتراف کرد که وقتی بچه بود برای تفریح ​​حیوانات را تشریح می کرد. این دختر 20 ساله در حالی که در مورد دوست خوبش صحبت می کرد گفت Fallout بازیگر مدی زیگلر.

“من احساس می کنم مدی و من با فونت های مختلف یک نفر هستیم. او بسیار عجیب و غریب است. “و من یک آدم عجیب و غریب هستم [sense that] من زمانی که کوچکتر بودم روی حیوانات کوچک کالبد شکافی می‌کردم، مانند مارمولک‌های کوچکی که در حیاط خانه‌ام مرده بودند.» سپس او اضافه کرد که زیگلر عجیب است «به این معنا که به شخصیت‌ها یا حرکات نفوذ می‌کند یا چهره‌سازی می‌کند».

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

اورتگا همچنین در مصاحبه ای با اولیویا رودریگو درباره شیفتگی عجیب خود به چیزهای ناراحت کننده صحبت کرد. صورت. جنا اورتگا می‌گوید: «تصاویر واقعاً ناراحت‌کننده‌ای از من وجود دارد که در حال لبخندی فوق‌العاده با اشیاء سراسر صورتم، غرق در خون روی زمین دراز کشیده‌ام». من آن چیزها را دوست دارم زیرا واقعی نیستند. چوب بزن، من هنوز چاقو نخورده ام، پس برای من هنوز هم کاری سرگرم کننده است که در محل کار انجام می دهم، که گفتن آن بسیار افتضاح است. من آن را دوست دارم زمانی که خون بیرون می آید. من عاشق عکسبرداری از صحنه های تعقیب و گریز هستم – آنها برای من بسیار سرگرم کننده هستند.

مصاحبه کامل را در زیر ببینید: