جسی جیمز دکر با یک شلوارک کوتاه و تاپ ناز می‌کند

جیسون کمپینگتی ایماژ

جسی در حالی که طرفداران خود را در ساحل شرقی در مورد برنامه های آینده خود هیجان زده کرده بود، عکسی را با این لباس در اینستاگرام خود منتشر کرد. انبوهی از نظرات در مورد اینکه چقدر مردم از اینکه می خواهند او را به صورت زنده ببینند هیجان زده اند… و همچنین در مورد اینکه چقدر این ظاهر خاص را دوست دارند سرازیر شد. یک نفر گفت: «به آن شورت نیاز دارم. دیگری گفت: کاملاً زیباست.

جسی در یکی از جدیدترین برنامه‌هایش با لباسی روی صحنه در نشویل، تنسی روی صحنه رفت که طرفدارانش را غافلگیر کرد. او برای این مراسم یک تاپ مشکی شفاف و شورت کوتاه پوشیده بود که با نگین پوشانده شده بود. او برای تکمیل ظاهر خود، چکمه های مچ پا چرمی مشکی و گوشواره های حلقه ای نقره ای را انتخاب کرد.

جسی علاوه بر تور، چیزهای زیادی برای خوشحالی از حرفه خود دارد. اخیراً اعلام شد که او اولین آهنگ خود را ارسال کرده است (باید بهتر می دانست) به رادیو کشور امسال و بازخورد باورنکردنی دریافت کرده است. او همچنین خط لباس شنا خودش را دارد و نویسنده است!

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

جسی جیمز دکر همه چیز را برای او انجام می دهد زنی که من شده ام تور. او نه تنها با آوازها و اجراهای باورنکردنی خود طرفداران را شگفت زده می کند، بلکه به آنها نگاهی به سبک باورنکردنی خود می دهد.

جسی جیمز دکر با آدام دولاک در کنسرت

شرط می‌بندیم که همه این اخبار عالی، همراه با خانواده زیبایش، جسی را در صدر جهان قرار دهد. و ما دوست داریم او را آنجا ببینیم!!منبع