جسیکا آلبا و دخترش هیون لباسی شبیه دهه 00 می‌پوشند که برای TikTok مناسب است — ویدیو را تماشا کنید

سال گذشته آلبا در مورد اینکه چگونه یک درمانگر به او کمک می کند تا با دختر بزرگش، آنر، به طور موثر ارتباط برقرار کند، صحبت کرد. “[Honor] او در گفتگو با کاترین شوارتزنگر گفت: واقعاً احساس قدرت می‌کردم که صدای او را بیابم، صدای او را بگویم و نظرات او را داشته باشم. او می گفت، “تو باید زمان بیشتری را با من تنها و بدون Haven در اطراف بگذرانی.” این موضوع بزرگی بود… شما باید با من رفتار کنید که انگار من هستم و او اوست. شما نمی توانید ما را با هم جمع کنید. باید بگویم، من هنوز با آن مبارزه می کنم.»


منبع

جسیکا آلبا و هاون هر دو تاپ تانک راک، شلوار ورزشی سفید، قسمت میانی و گوشواره – یک گروه تمرین تیم رقص متعلق به دهه 2000. نسخه معمولی تر، خوب…

محتوا

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

آلبا در طول تابستان پیش نمایش رقص را انجام داد، شامل کلیپی از آن در مونتاژی که برای تولد یازدهمین سالگرد هیون پست کرده بود.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

آلبا در اینستاگرام نوشت: «دیروز ما برای بچه هاوی من که 1️⃣1️⃣ 🎉🎂🎈🥳 شد جشن گرفتیم. “من به انسان زیبای این لئو 🦁فرشته 🥹 روح پیری است، مهربان ترین، باهوش ترین، شادترین و مثبت ترین انسان 🧡 به پناهگاه، هیچ چیز دور از دسترس شما نیست – یک روح پیر است 🦁 هر چیزی که در ذهن خود دارید تا زمانی که ♥️ خود را دنبال کنید و به قلب خود اعتماد کنید. من برای همیشه پشتت را گرفتم بچه – به کارت ادامه بده، من اینجا هستم که تو را تشویق می کنم 🥰 قدرت تو در قلب مهربان، طبیعت شیرین و پشتکارت نهفته است.”