جزییات The Book Club 2: The Next Chapter’s: تریلر را تماشا کنید، تاریخ انتشار را بدانید و موارد دیگر

بر اساس اولین تریلر، باشگاه کتاب 2: فصل بعدی هر چهار زن را در حال لمس کردن در یک فرودگاه می‌بیند، زیرا ما فقط می‌توانیم تصور کنیم که یک غوغای اروپایی است که قهرمانان ما را در حال تله کابین، وسپا سواری، و یورواستار می‌یابند تا به خاطرات عالی …

آیا تریلر وجود دارد؟

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

باشگاه کتاب، کمدی موفق 2018 در مورد چهار دوست که پس از خواندن دوباره لذت جنسی را کشف می کنند پنجاه سایه خاکستری با هم، بالاخره در حال گرفتن یک دنباله است. عنوان شده است باشگاه کتاب 2: فصل بعدی، در این فیلم بار دیگر دایان کیتون، جین فوندا، کندیس برگن و مری استینبرگن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ویژگی های ocus اولین تصویر را در ماه می به صورت آنلاین منتشر کرد و می توانید آن را در زیر مشاهده کنید:

محتوای توییتر

اولین تریلر در روز دوشنبه، 19 دسامبر، به عنوان یک پیشنهاد کوچک برای تعطیلات منتشر شد. تریلر یک سفر دختران به ایتالیا را به تصویر می‌کشد، جایی که به نظر می‌رسد همه در داستان‌های مدرن این روزها بین این دو می‌روند. نیلوفر سفید، و پیاز شیشه ای. این تریلر که روی جلد «Mambo Italiano» تنظیم شده است، همچنین با کمدی موقعیتی باورنکردنی، از جمله جین فوندا که یک پلیس ایتالیایی را با یک رقصنده برهنه اشتباه می‌کند، لحظات خوبی را در سینما به نمایش می‌گذارد. تریلر را اینجا ببینید:

محتوا

در 28 جولای، Focus Features تاریخ انتشار را اعلام کرد، که نمی‌توان آن را در زمان مناسب‌تری اعلام کرد: آخر هفته روز مادر 2023. بنابراین جمعه، 12 مه را در تقویم خود علامت بزنید. اکنون.

در سال 2019، استینبرگن به اندی کوهن گفت که این چهار ستاره در طول فیلمبرداری با IRL با هم دوست شدند و حتی قبل از شروع ساخت دنباله، خوشحال بودند که دوباره با هم متحد می شوند. او گفت: «ما به نوعی نسبت به یکدیگر وسواس داریم زیرا هیچ یک از ما تا به حال با هم کار نکرده بودیم، و در طول سال ها این جلسات کوچک بین همه ما وجود داشت، اما داستان ها بسیار باورنکردنی هستند. “و همچنین من آن را دوست دارم زیرا من بچه گروه هستم، بنابراین واقعاً خوب است که برای یک بار در زندگی خود کوچکترین باشم.”

منبع

و اولین تریلر اینجاست! اگر پس از انتشار احساس کامل نشدید باربی تریلر هفته گذشته، این چیزی است که شما نیاز داشتید. در اینجا همه چیزهایی است که ما در مورد آن می دانیم باشگاه کتاب 2: فصل بعدی.

چیست باشگاه کتاب عاقبت در مورد؟

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

کی بیرون می آید؟

طبق بیانیه مطبوعاتی از Focus Features به زرق و برقدنباله بسیار مورد انتظار، با بازی نمادهای بازگشتی دایان کیتون، جین فوندا، کندیس برگن، و مری استینبرگن در کنار اندی گارسیا، دان جانسون، و کریگ تی نلسون، جیانکارلو جیانینی، هیو کوارشی و وینسنت ریوتا، چهار دوست صمیمی ما را دنبال می‌کند. آنها باشگاه کتاب خود را برای سفر دخترانه سرگرم کننده ای که هرگز نداشته اند به ایتالیا می برند. وقتی همه چیز از ریل خارج می شود و رازها فاش می شوند، تعطیلات آرامش بخش آنها به یک ماجراجویی در سراسر زندگی تبدیل می شود.” بیل هولدرمن کارگردان و ارین سیمز (که این مقاله عالی را در سال 2018 برای ما نوشتند در مورد اینکه چگونه به آنها گفته شد هیچ کس نمی‌خواهد فیلمی درباره چهار زن بالای 60 سال ببیند) بار دیگر کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی را بر عهده دارند.