جزیره نویس – بررسی مسافرخانه گلدن راک و Four Seasons Nevis

190.00 دلار

با حسن نیت از Hanna Flanagan

 • طعم رام در چهار فصل: در طول کلاس، از سرتاسر جهان از عرقیات لذیذ (نه، جدی – من معمولاً طرفدار مشروبات الکلی تیره نیستم) از سراسر جهان لذت خواهید برد و در عین حال در مورد تاریخچه غنی رام در نویس و بقیه چیزها یاد خواهید گرفت. کارائیب با میکسولوژیست چیره دست توچال و در مجموع دختر خوب، کندی ویلیامز.
 • اسپا زیر ستاره ها: یکی دیگر از فعالیت‌هایی که باید انجام دهید و ارزشش را دارد در Four Seasons تجربه اسپای زیر ستاره‌ها است که در آن شما می‌توانید کل آبگرم در فضای باز به خودتان. شب رمانتیک و آرام شامل گرداب سنگی آتشفشانی، استخر شنای سرد با الهام از ژاپن و سالا دک (معروف به منطقه فضای باز خنک)، ماساژ نویسیان در اطراف استخر باغ، و شام با شمع است. اگر تصمیم دارید با شریک زندگی خود (یا شریک بالقوه 🙃) اسپا زیر ستاره ها را رزرو کنید، تقریباً می توانم تضمین کنم که یکی از رمانتیک ترین شب های زندگی شما خواهد بود.
 • کاوش در تاریخ جزیره: شما خوشحال خواهید شد که پدر بنیانگذار ایالات متحده را یاد بگیرید – و اطلاعاتی که در پشت آن موزیکال محبوب لین مانوئل میراندا قرار داردالکساندر همیلتون در جزیره نویس به دنیا آمد و تا حدود هفت سالگی در آنجا زندگی کرد. (آیا «افتاده در وسط یک نقطه فراموش شده در دریای کارائیب» برای کسی زنگ می زند؟!). به هر حال، این جزیره خانه دوران کودکی او را حفظ کرد و آن را به یک مکان تاریخی باید دید به نام موزه تاریخ نویس در پایتخت شهر چارلستاون تبدیل کرد. وقتی در طول سفرتان وقت آزاد دارید، به شدت توصیه می‌کنم از آن دیدن کنید!
  1. همیشه متناسب با یک تکه

   تاپ بیکینی بائوباب

   بچرخد
   revolve.com

   تاپ بیکینی بائوباب
   چهار فصل نویس

   ASOS DESIGN تاپ شیفون ژاکارد

   این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

   35.00 دلار

  قلاب بافی پنبه ای تاپ تریم مخزن

  آبی
  bloomingdales.com

  با حسن نیت از مسافرخانه گلدن راک

  200.00 دلار

  قلاب بافی پنبه ای تاپ تریم مخزن

  130.00 دلار

  30.60 دلار

  بائوباب میا پریو

  بچرخد
  revolve.com

  در عینک آفتابی رادیو

  در خلاصه داستان، نویس گنجی است که باید کشف کرد، و من به شما اجازه می دهم در *بهترین* نقاط ماجراجویانه ~اسپ های زیر ستاره ها~، و همه غذاها و کوکتل هایی که باید امتحان کنید، از شیرینی ها. رم به غذاهای دریایی تند. قبل از برنامه ریزی برای سفر به این جزیره کوچک جادویی، به خواندن همه چیزهایی که باید بدانید ادامه دهید.

  29.99 دلار

  برای هر جای دیگر