جزئیات مصاحبه پرنس هری، تاریخ ها، میزبانان

یدکی

یدکی

به عنوان یادآوری، تام بردبی روزنامه‌نگاری است که در طول یک تور سلطنتی از مگان پرسید که آیا حالش خوب است یا خیر. مگان در پاسخ گفت: “از اینکه سوال کردید متشکرم، زیرا افراد زیادی نپرسیده اند که آیا من خوب هستم. اما این یک اتفاق بسیار واقعی است که باید پشت پرده را پشت سر گذاشت.»

Mehera Bonner یک نویسنده مشهور و اخبار سرگرمی است که از Bravo و نمایشگاه عتیقه جات با همان اشتیاق، او قبلاً سردبیر سرگرمی بود ماری کلر و بیش از یک دهه فرهنگ پاپ را پوشش داده است.منبع

پرنس هری در جریان فیلم های مستند خود در نتفلیکس با مگان مارکل، در حال آماده شدن برای تبلیغ خاطرات خود است. یدکی– که در 10 ژانویه 2023 وارد قفسه ها می شود. و ظاهراً او برای خود مصاحبه ای با تام بردبی از ITV رزرو کرده است.

مطابق با زمانبردبی شاهزاده هری را از دوران نوجوانی اش می شناخت و مصاحبه آنها در اوایل ماه آینده از ITV پخش خواهد شد. یدکی قطره می کند. هری همچنین این کتاب را در ایالات متحده تبلیغ خواهد کرد و گفته می شود که مصاحبه ای با اندرسون کوپر (گزارش شده که در 8 ژانویه پخش می شود) ترتیب داده است.

مگان در مورد اهمیت این سوال در مستندهای نتفلیکس سارابطه صحبت کرد و گفت: «حدس می‌زنم، چون خیلی خسته بودم، واقعاً از اینکه به نظر می‌رسید کسی از من چیزی شبیه به یک انسان بودنم پرسید، واقعاً سپاسگزارم».