جزئیات مصاحبه پرنس هری، تاریخ ها، میزبانان

زمان اشاره می کند که محتویات کتاب هری “انتظار می رود حتی از سریال های نتفلیکس زوج ها تحریک کننده تر باشد”، اما به جای تمرکز بر جدایی او از خانواده سلطنتی (که به طور گسترده در آن پوشش داده شد. هری و مگان) این کتاب بر تربیت شخصی هری تمرکز خواهد کرد. ظاهراً خانواده سلطنتی خود را برای کتاب آماده می‌کنند – به‌ویژه آنچه ممکن است در مورد نامادری هری، همسر شاه چارلز، ملکه کامیلا، بگوید.

مگان در مورد اهمیت این سوال در مستندهای نتفلیکس سارابطه صحبت کرد و گفت: «حدس می‌زنم، چون خیلی خسته بودم، واقعاً از اینکه به نظر می‌رسید کسی از من چیزی شبیه به یک انسان بودنم پرسید، واقعاً سپاسگزارم».منبع

یدکی

یدکی

به عنوان یادآوری، تام بردبی روزنامه‌نگاری است که در طول یک تور سلطنتی از مگان پرسید که آیا حالش خوب است یا خیر. مگان در پاسخ گفت: “از اینکه سوال کردید متشکرم، زیرا افراد زیادی نپرسیده اند که آیا من خوب هستم. اما این یک اتفاق بسیار واقعی است که باید پشت پرده را پشت سر گذاشت.»

مطابق با زمانبردبی شاهزاده هری را از دوران نوجوانی اش می شناخت و مصاحبه آنها در اوایل ماه آینده از ITV پخش خواهد شد. یدکی قطره می کند. هری همچنین این کتاب را در ایالات متحده تبلیغ خواهد کرد و گفته می شود که مصاحبه ای با اندرسون کوپر (گزارش شده که در 8 ژانویه پخش می شود) ترتیب داده است.