جزئیات عاشق لیدی چاترلی: اولین تریلر، بازیگران، تاریخ پخش و موارد دیگر


اما کورین پس از نوبت خود به عنوان یک دایانا چشم درشت، شاهزاده خانم ولز، به استراتوسفر رفت. تاج– بخشی که به زودی به الیزابت دبیکی در فصل 5 به ارث می رسد – اما نقش بعدی این بازیگر با جوان ساده لوح سلطنتی فاصله زیادی دارد: نقش کنستانس چاترلی در اقتباس نتفلیکس پر انرژی از رسوایی ترین رمان دی اچ لارنس، معشوق لیدی چاترلی.

اولین بار در دهه 1920 در اروپا منتشر شد، داستان صریح همسر یک بارونت که یک رابطه وحشتناک با نگهبان بازی خود آغاز می کند، تنها در دهه 60 یک ناشر بریتانیایی پیدا کرد و در نتیجه کتاب های پنگوئن موضوع یک محاکمه فحاشی تاریخ ساز شد.

لیدی کنستانس چاترلی از اما کورین با ملورز جک اوکانل روبرو می شود.

این تخیل مجدد حسی را خواهد دید موستانگ‘s Laure de Clermont-Tonnerre صندلی کارگردانی را اشغال می کند زندگی پایدیوید مگی فیلمنامه را نوشته است. در همین حال، جک اوکانل مظهر ملورز شجاع و به‌طور شگفت‌آوری ظریف خواهد بود. متیو داکت، سر کلیفورد چترلی فلج و ناامید. و جولی ریچاردسون، خانم بولتون فداکار، پرستار و همراه سر کلیفورد.

با این حال، این فیلم اما کورین است، با ستاره‌ای که در حال ظهور است، هوش شدید و انرژی بی‌قراری را به کانی آغشته می‌کند که فراتر از فضای دوره است. دکلرمون تونر می گوید: «وقتی برای اولین بار صحبت کردیم، اما در مورد صحنه ای که کانی برهنه زیر باران می رقصد با من صحبت کرد. ووگ سرب مغناطیسی او اما گفت: «این لحظه بسیار رهایی بخش است. من می‌خواهم آن احساس آزادی هیجان‌انگیز را کشف کنم. اما روحیه‌ای آزاد دارد و فکر می‌کنم آنها می‌خواستند این را از طریق کانی بیان کنند.»

کورین با متیو داکت در نقش سر کلیفورد چاترلی

سیموس رایان/نتفلیکسمنبع