جرمی رنر پس از تصادف برف‌روبی در بیمارستان بستری شد

جرمی رنر، بازیگری که بیشتر در فیلم برنده جایزه اسکار شناخته شده است قفسه صدمه و برای نقش Hawkeye در دنیای سینمایی مارول، یکشنبه به دنبال تصادف در نوادا در بیمارستان بستری شد. همانطور که ابتدا توسط هالیوود ریپورتر، کارکنان اورژانس در نزدیکی Reno به خانه او اعزام شدند و از طریق Care Flight به یک بیمارستان محلی استخراج را هماهنگ کردند.

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

رنر دارای ملکی در منطقه کوه رز در شهرستان واشو، نوادا، بین رنو و دریاچه تاهو است. این منطقه در آخر هفته با یک حمله هوای بد روبرو شد. ده ها راننده در نزدیکی دریاچه تاهو به نجات شب سال نو در Interstate 80 نیاز داشتند، زیرا بسیاری از اتومبیل ها در برف چرخیدند.

رنر که به‌خاطر نوبتش به‌عنوان انتقام‌جوی تیر و کمان با اسم رمز Hawkeye در چندین فیلم مارول (و مینی‌سریال خودش Disney+) شناخته می‌شود، در دو فیلم نیز ظاهر شده است. ماموریت غیرممکن فیلم ها، الف بورن فیلم و پروژه هایی مانند مهاجر، آمریکایی هاستل، و ورود. او دو بار نامزد جایزه اسکار شده است، یکی برای بهترین بازیگر مرد قفسه صدمه و یکی برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شهر.

منبع

یک نماینده گفت THR اواخر یکشنبه که او در “وضعیت بحرانی اما پایدار با جراحات ناشی از تصادف ناشی از آب و هوا هنگام شخم برف” است. آنها افزودند که “خانواده او در کنار او هستند و او تحت مراقبت عالی قرار دارد.”

در مصاحبه ای در سال 2019 با مجله Reno Gazetteهنگامی که از او در یک رویداد خیریه اجتماعی در یک والمارت محلی عکس گرفته شد، این بازیگر به گرمی درباره خانه خود در این منطقه صحبت کرد، جایی که به فرزندانش اسکی آموزش می دهد. اینجا خبری از ترافیک، هوای پاک، آب تمیز، چهره‌های دوستانه و خندان نیست. من فکر می کنم این یک مکان باشکوه است.

در اوایل ماه، او عکس هایی را در مورد سیل برفی که این منطقه دریافت کرده بود، در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

محتوای توییتر

سریال فعلی این بازیگر 51 ساله، شهردار کینگستون، اولین فصل دوم آن قرار است دو هفته دیگر در Paramount+ پخش شود. تولدش پنج روز دیگر است.