جدیدترین لباس باربی کپی مارگوت رابی بهترین ظاهر او در تور مطبوعاتی است

لباس نیم تنه بدون بند Robbie با پولک های مشکی پوشانده شده است و نزدیک به بدن می آید. در سجاف، که درست بالای قوزک پا قرار می گیرد، یک تکه توتو توری مشکی بیرون می زند و یک شبح پری دریایی ایجاد می کند. یک گل رز قرمز تنها در توری ظاهر می شود. درست مانند باربی «Solo in the Spotlight»، رابی از دستکش‌های اپرا مشکی که تا آرنج‌هایش امتداد می‌یابد، یک گردنبند نقره‌ای الماس، کفش‌های پاشنه بلند مشکی و یک دستمال صورتی استفاده می‌کرد. او موهایش را به شکلی شبیه به الهام خود پوشید – یک دم اسبی پر زرق و برق که کاملا فر شده بود و یک تکه قاب صورت به یک طرف کشیده شده بود. برای آرایش، رابی یک لب قرمز پررنگ را انتخاب کرد.

این مرد 33 ساله با یک لباس سفارشی شیاپارلی که دقیقاً کپی از ظاهر باربی “Solo in the Spotlight” در سال 1960 است، به فرش قرمز رفت.

مارگو رابی باربی رگه های تور مطبوعاتی به سبک ادامه دارد. برای اولین نمایش جهانی باربی یکشنبه 9 ژوئیه در Shrine Auditorium و Expo Hall در لس آنجلس، نامزد اسکار بهترین نسخه انسانی خود را از عروسک باربی نمادین تا به امروز پوشید.

مارگو رابی در نقش انفرادی در باربی در کانون توجه

فریزر هریسون

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

Schiaparelli ویدئویی از پشت صحنه ظاهر “باربی کوتور” را در شبکه اینستاگرام خود منتشر کرد که ایجاد ظاهر از طرح تا محصول نهایی را مستند می کند.