جدیدترین ظاهر کیت میدلتون برای تعطیلات شامل یک ژاکت پر زرق و برق توید است

شاهزاده خانم ولز اضافه می کند که خدمات امسال در نظر دارد میراث پادشاه فقید را ادامه دهد.

در ویدیوی جدیدی که امروز توسط کاخ کنزینگتون منتشر شد، پرنسس کیت در حین ضبط مقدمه ظاهری درخشان نشان می دهد. سرودهای سلطنتی: با هم در کریسمس.

امسال دومین باری است که کیت میزبان مراسم سرود کریسمس در کلیسای وست مینستر است.

آی تی وی مراسم سرود را در شب کریسمس پخش خواهد کرد.منبع

رویال می‌گوید: «از اینکه برای دومین مراسم سرود به ابی وست‌مینستر بازگشتم بسیار هیجان‌زده هستم. رویداد سال گذشته به من یادآوری کرد که چه چیزی را در مورد کریسمس بیشتر دوست دارم، دیدن مردمی که دور هم جمع می‌شوند، جشن می‌گیرند و لحظات خاصی را تجربه می‌کنند، در حالی که به سالی که گذشت فکر می‌کنم.»

“امسال، ما صدها نفر از افراد الهام بخش را به خدمت دعوت کرده ایم. کسانی که قدرت ارتباط و ارزش های جامعه را به نمایش می گذارند، به ما اجازه می دهند سنت اعلیحضرت را در به رسمیت شناختن و تشکر از کسانی که برای حمایت از دیگران فراتر رفته اند ادامه دهیم.” او می گوید. اعلیحضرت میراثی باورنکردنی با ما به جا می‌گذارد که عمیقاً الهام‌بخش بسیاری از ما بوده است. مراسم سرود امسال به او و همه کسانی که متأسفانه دیگر در بین ما نیستند تقدیم می‌شود.»

کیت همچنین به ملکه الیزابت دوم که سپتامبر گذشته در سن 96 سالگی درگذشت، ادای احترام می کند.

شاهزاده خانم ولز با یک ظاهر جذاب دیگر در تعطیلات بازگشته است.

در ضبط – که در عبادتگاه در 14 دسامبر، یک روز قبل از برگزاری مراسم فیلمبرداری شد، کیت در حالی که در مقابل یک درخت کریسمس بلند و روشن ایستاده است، یک ژاکت توید مشکی با پوشش براق با آستر نارنجی پوشیده است.

کیت ادامه می دهد: «این کریسمس اولین کریسمس ما بدون اعلیحضرت ملکه الیزابت خواهد بود. اعلیحضرت کریسمس را در قلب خود برگزار کردند، به عنوان زمانی که مردم را گرد هم آورد و اهمیت ایمان، دوستی و خانواده را به ما یادآوری کرد و همدلی و شفقت را نشان داد.