جدیدترین سلفی «بدون آرایش» کیم کارداشیان بحث‌هایی را درباره فیلترها به راه انداخته است.

در اینجا یک چیز دیگر وجود دارد که درست است: کیم کارداشیان و خانواده‌اش مستقیماً به دیدگاه‌های نادرست فرهنگ ما در مورد تصویر بدن و پیری کمک کرده‌اند و در عین حال استفاده از همه موارد فوق را انکار کرده‌اند.

منبع

کیم کارداشیان، ملکه کانتورینگ، به خاطر جدیدترین سلفی بدون فیلترش مورد تحسین قرار گرفته است. بیایید در مورد آن صحبت کنیم.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در 6 مارس، ستاره 42 ساله تلویزیون واقعیت یک سلفی بدون آرایش را مستقیماً از روی صندلی دندانپزشکی، پیش بند صورتی یکبار مصرف و همه چیز به اشتراک گذاشت. طرفداران موسس Skims به سرعت نظرات او را با جوک‌ها، تحسین‌ها و شکلک‌های معمولی پر کردند، اما بسیاری نیز درباره استفاده او از فیلترها یا عدم وجود آن‌ها بحث کردند.

“بله یک سلفی بدون فیلتر!!!” یکی از طرفداران به این عکس پاسخ داد، در حالی که دیگری نوشت: “از دیدن پوست کیم بدون آرایش یا فیلتر خوشحالم.”

با این حال، بسیاری به سرعت پیشنهاد کردند که حتی یک سلفی طبیعی‌تر کارداشیان نیز احتمالاً قبل از اضافه شدن به «گرام» اصلاح شده است. “دیدن!!! یکی از طرفدارانش نوشت. کاربر دیگری مستقیماً به آن نظر پاسخ داد و نوشت: “من کیم را دوست دارم و او زیباست اما این هنوز ویرایش شده است.”

محتوای اینستاگرام

در اینجا دو چیز درست است:

  1. زنان سزاوار این هستند که عکس سلفی بگذارند بدون اینکه در مورد فیلترها، فیلرها، بوتاکس و علائم طبیعی پیری مورد بمباران نظرات و سوالاتی قرار بگیرند.
  2. استفاده از فیلترها، فیلرها و/یا بوتاکس هیچ ایرادی ندارد، همچنین انتخاب بدون استفاده از آن هیچ اشکالی ندارد.