جدول زمانی کامل روابط شاه چارلز و کامیلا

کاسه های پارکر

🙁

1994

چارلز و دایانا طلاق می گیرند. وکیل او، آنتونی جولیوس بیانیه ای به او می دهد اخبار بی بی سی گفت: “این یک تصمیم فوق العاده دشوار بود و شاهزاده خانم ولز با اندوه و تأسف بسیار آن را گرفته است.”

تیم گراهام

تیم گراهامگتی ایماژ

2005

کامیلا از اندرو درخواست طلاق می کند! در همان سال، چارلز در یک مصاحبه تلویزیونی به خیانت خود اعتراف کرد که در آن مستقیماً از او پرسیده شد که آیا هنگام ازدواج با دیانا سعی کرده “وفادار و شریف” باشد یا خیر، و او می گوید: “بله، قطعا”. با این حال، سپس از او پرسیده می شود: “تو بودی؟” و پاسخ داد: “بله، تا زمانی که به طور جبران ناپذیری شکسته شد، هر دو ما تلاش کردیم.”

Tampongate رخ می دهد، زمان دلخراشی که در آن تماس تلفنی “رابطهی” چارلز و کامیلا (که در سال 1989 ضبط شده است) لو می رود. در اینجا یک قطعه، با حسن نیت ارائه شده است درخواست کنید، اما لطفاً فوروارد کنید، نمی‌توانید این را لغو کنید:

چارلز: اوه بس کن! می‌خواهم راهم را در کنار تو حس کنم، در همه جای تو، بالا و پایین تو، داخل و خارج. . .
کامیلا: اوه!
چارلز: به خصوص در داخل و خارج.
کامیلا: اوه، این همان چیزی است که در حال حاضر به آن نیاز دارم.
چارلز: آیا این است؟
چارلز: اوه خدا من فقط داخل شلوارت زندگی می کنم یا چیزی. خیلی راحت تر می شد!
کامیلا: (با خنده) میخوای به چی تبدیل بشی؟ (هر دو می خندند). اوه، شما قرار است به عنوان یک جفت چاقو برگردید.
چارلز: یا خدای نکرده تمپکس. فقط شانس من! (می خندد)
کامیلا: شما یک احمق کامل هستید! (می خندد) اوه، چه ایده فوق العاده ای

و بعد…

2001

اولین قرار رسمی بین چارلز و کامیلا

فرد دوالگتی ایماژ

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

1995

چارلز و دایانا در ماه دسامبر از هم جدا می شوند و اگر دوباره به آن مراجعه کنید نیویورک تایمز گزارش های قدیمی در این زمان، بسیار گویا است. در مقاله ای که در 10 دسامبر 1992 منتشر شد، این روزنامه به “گزارش های تایید نشده” اشاره می کند که چارلز “به کامیلا پارکر بولز، یک دوست دختر قدیمی، نزدیک تر از همسرش بود” و با این حال کاخ “زحمت کشید” تا تاکید کند “سومی” وجود ندارد. حزب» درگیر است.

چارلز و کامیلا در سال 1979 هزینه ویژه اعمال می شود

تیم گراهامگتی ایماژ

2000

روده بر شدن از خنده.

چارلز و کامیلا در ریتز

در همین زمان، چارلز، کارشناس روابط عمومی، مارک بولاند را برای بازسازی شهرت خود و کامیلا استخدام می کند. موفق باشید!

1999

کامیلا شروع به همراهی چارلز در رویدادهای رسمی می کند:

اولین بوسه عمومی بین کاسه کامیلا پارکر و شاهزاده چارلز

پرنس چارلز

کلارنس هاوس از شاهزاده چارلز و کامیلا برای ازدواج خبر داد

در حالی که چارلز و کامیلا هرگز از حال و هوای خود دست نکشیدند، این زمانی بود که آنها رابطه تمام عیار خود را به گفته زندگینامه نویس سلطنتی اندرو مورتون در این سال آغاز کردند. دایانا: داستان واقعی او – به قول خودش.

در همین حال، زندگی‌نامه‌نویس پنی جونور نوشت: «پس کی [Camilla] به چارلز معرفی شد و او فکر می کرد که او بسیار خاص است … او فکر می کرد که او کمی خوب است و او فکر کرد اندرو در حال حاضر با پرنسس آن است، شما برادرش را می شناسید، به اندرو درسی بدهید. بنابراین او با چارلز اختلاف نظر داشت.

1972

گفته می شود که دایانا در جشن تولد 40 سالگی خواهر کامیلا در مورد رابطه اش با چارلز با کامیلا روبرو می شود. اندرو مورتون در کتاب خود از این لحظه گزارش می دهد و ادعا می کند که دایانا گفته است: “من می دانم بین تو و چارلز چه می گذرد و فقط می خواهم این را بدانید.” طبق گزارش ها، کامیلا با این جمله پاسخ داد: «شما هر آنچه را که می خواستید دارید. تو داری که همه مردای دنیا عاشقت میشن و دو تا بچه خوشگل داری، دیگه چی میخوای؟” و دایانا پاسخ داد: “من شوهرم را می خواهم.”

دیو هوگانگتی ایماژ

YUI MOKگتی ایماژمنبع

دایانا: داستان واقعی او – به قول خودش

سیمون و شوستر
amazon.com


1989

پس از شروع تاریخ در سال 1980، چارلز در 29 ژوئیه 1981 با پرنسس دایانا ازدواج کرد.

چارلز و کامیلا در ماه فوریه نامزد می کنند و تنها چند ماه بعد در آوریل ازدواج می کنند. ملکه در عروسی حاضر نمی شود اما میکند حضور در نعمت اگرچه در آن زمان، نیویورک تایمز گزارش می دهد که او “به نظر نمی رسد هیجان زده باشد” و “به نظر می رسد تلاشی هماهنگ انجام می دهد تا در کنار آنها روی پله های جلو بایستد.”

چارلز و کامیلا

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

اما واضح است که او هنوز یک شمع برای کامیلا در دست دارد. سارا بردفورد در بیوگرافی خود ادعا می کند که در یک مهمانی چند سال قبل از آن در سال 1980، “علاقه جسمانی چارلز به کامیلا برای همه آشکار بود” و ظاهرا آنها را “با شور و شوق” می بوسیدند.

1986

آنها اولین بوسه عمومی خود را به اشتراک می گذارند. اگر چه، صادقانه بگویم، در این مرحله، تامپون آنها در رانت آگاهانه جمعی ما زندگی می‌کردند، بنابراین.

سرژ لموئنگتی ایماژ

1973

چارلز و دیانا در سال 1992

تعجب! کامیلا و اندرو دوباره با هم می آیند، در ماه مارس نامزد می کنند و سپس در جولای ازدواج می کنند. زمان‌های بی‌خطر برای آن و چارلز، tbh.

شاهزاده چارلز و دوشس کورنوال در مراسم برکت در ویندزور شرکت می کنند

انور حسینگتی ایماژ

گارسیاگتی ایماژ

1993

به هر حال، در میان قطع رابطه با اندرو، کامیلا با چارلز ملاقات می کند و آنها شروع به خنک شدن در مسابقات چوگان می کنند. THE اگر یک خانواده سلطنتی ثروتمند هستید، داغ ترین نقطه برای بودن. در بیوگرافی او دیاناسارا برادفورد می نویسد که کامیلا «عاشق اندرو پارکر بولز بود، که از سال 1967 با او رابطه نامشروع داشت» و ادعا می کند که رابطه او با چارلز در واقع راهی برای بازگشت به اندرو برای دلبستگی بود. با آنا همانطور که یکی از دوستان/منبع گفته است: «پرنسس آن عاشق پارکر بولز بود، کامیلا عاشق اندرو بود، چارلز عاشق کامیلا بود، کامیلا مقداری از آن را می خورد، اما او همچنین نسبت به اندرو بداخلاق بود – همه این دسیسه ها برای او بود. در جریان.”

دو سال پس از مرگ غم انگیز پرنسس دایانا، چارلز و کامیلا اولین حضور رسمی خود را به عنوان یک زوج در هتل ریتز انجام دادند.

چارلز و کامیلا

پادشاهی متحده 01 ژانویه شاهزاده خانم آن سوار بر اسب خود در یک رویداد آزمایشی اسب در حدود دهه 1970 عکس توسط تیم گراهام کتابخانه عکس از طریق تصاویر گتی

پرنسس آن در سال 1970، یک حال و هوا.

استخرگتی ایماژ

2022

دایانا برای مصاحبه با بی بی سی می نشیند پانوراماکه -لازم به ذکر است- به صورت غیراخلاقی به دست آمده و از «سه نفر در [her] ازدواج.” در همین حال، طلاق کامیلا به پایان می رسد و نیویورک تایمز گزارش آن است براستی چیزی:

وکلای این زوج امروز اعلام کردند: زنی که عموماً تصور می‌شود معشوقه شاهزاده چارلز برای نزدیک به 25 سال بوده است، قرار است از همسرش طلاق بگیرد.

1996

چارلز و کامیلا در حال معاشرت در یک مسابقه چوگان – حدس زدید – دیده می شوند. به راحتی می توانید حال و هوای آنها را بخوانید:

کتابخانه تصویر استخر/تیم گراهامگتی ایماژ

تیم گراهامگتی ایماژ

1981

چندین دهه نامزدی سلطنتی و حال و هوای زن و شوهری شیک را به جلو بفرستید، و چارلز رسماً پادشاه می شود – در حالی که کامیلا تبدیل به ملکه همسر می شود. هنوز مراسم رسمی برای این مناسبت برگزار نشده است، اما منتظر تاجگذاری باشید!

چارلز به نیروی دریایی می پیوندد و رابطه خود را با کامیلا پایان می دهد. بدیهی است (و به عنوان طرفداران تاج می دانید)، گمانه زنی های زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه خانواده سلطنتی می خواستند چارلز به رابطه خود با کامیلا پایان دهد، و فرستادن او به نیروی دریایی راه آنها برای انجام این کار بود. اینجا آنها همان سال هستند و در یک مسابقه چوگان در حال خنک شدن هستند – کجای دیگر؟

فرانک بارتگتی ایماژ

1979

کامیلا به رابطه خود با افسر بازنشسته ارتش بریتانیا، اندرو پارکر بولز پایان می دهد. و سپس او شروع به قرار ملاقات با پرنسس آن می کند، اما این داستان برای زمان دیگری است. “زمانی دیگر” در دو پاراگراف قرار می گیرد پس از اینکه همه ما به این تصویر از اندرو پارکر بولز که بر بالای اسبی باشکوه نشسته خیره می شویم:

اندرو پارکر کاسه

😶

1992

پس از دهه‌ها تنش جنسی، جنجال و گفتگو در مورد تامپون‌هایی که من واقعاً هرگز از آن بهبود نخواهم گرفت، چارلز و کامیلا سرانجام به کاخ باکینگهام رسیدند. بله، این خانواده های سلطنتی شاخدار، همسر پادشاه و ملکه هستند، و زمان آن فرا رسیده است که به گذشته نگاه کنیم که چگونه به اینجا رسیده اند! پاسخ: چندین رسوایی تقلب و عروسی که ملکه الیزابت دوم از شرکت در آن هیجان زده به نظر نمی رسید، lol. اما بیایید از ابتدا شروع کنیم… روز سرنوشت سازی در انگلستان در سال 1970، زمانی که چارلز و کامیلا برای اولین بار در طول عشق شهوانی ترین فعالیت انگلستان: چوگان، به یکدیگر چشم دوختند.

1970