جدول زمانی کامل رابطه کایا گربر و آستین باتلر


کایا گربر و آستین باتلر به سختی یک سال با هم قرار می گذارند و قبلاً به مرحله “بوسیدن جلوی دوربین” از رابطه رسیده اند، بنابراین طبق محاسبات مبتنی بر کراویس ما، آنها باید زبان ها را روی فرش قرمز لمس کنند. روز در حال حاضر! شوخی، اما واقعاً: این دو در زمان رکوردی از حالت کم‌کلید به بالا رفتند، و رابطه آنها به بهترین شکل به عنوان یک گردباد فوق‌العاده سرد و فوق‌العاده زیبا توصیف می‌شود. جدول زمانی کامل از چگونگی وقوع همه چیز، در زیر!

18 نوامبر 2021

موزه آکادمی تصاویر متحرک افتتاحیه ورودی جشن

مت وینکل مایر//گتی ایماژ

کایا و دوست پسرش ژاکوب الوردی پس از کمی بیش از یک سال آشنایی به رابطه خود پایان دادند. فقط می دانم که آنها بودند بسیار جدی، و کایا حتی در مورد جیکوب صحبت کرد ووگ، گفت: “اینکه بتوانم با کسی باشم که به او اعتماد دارم، جایی که هیچ چیز از یکدیگر نمی خواهیم، ​​داشتن یک رابطه امن و پایدار مانند آن، واقعاً چشمان من را به احتمالات عشق و احساس عشق باز کرده است. بدون قید و شرط شهوت دست زدن به دیگران یا خواستن آنهاست، اما عشق واقعاً همین است دیدن کسی.”

20 دسامبر 2021

در عکس های منتشر شده توسط کایا و آستین در لس آنجلس دیده می شوند دیلی میل، دامن زدن به برخی گمانه زنی های اولیه آشنایی. از آنجایی که، همانطور که همه ما می دانیم، دو انسان نمی توانند بدون اینترنت با فرض اینکه زوج هستند با هم بچرخند. (اگرچه در این مورد همه حق داشتند پس nvm.)

22 دسامبر 2021

یک روز پس از دیده شدن با هم، مردم منبعی را که می‌گوید کایا و آستین از همراهی یکدیگر لذت می‌برند و اینکه “او واقعاً خوشحال به نظر می‌رسد، همه دوستانش فکر می‌کنند که او واقعاً بامزه است را از بین می‌برد.” منظورم این است که این یک واقعیت عینی است:

جشن گالا 2022 ملاقات کرد "در آمریکا گلچین مد" ورودی ها

دیمیتریوس کامبوریس//گتی ایماژ

23 دسامبر 2021

کم نگذریم، ما هفتگی منبعی برای خود پیدا می کند که اشاره می کند که آستین و کایا رسما رسمی هستند:

«آنها با هم دوست می شوند. هنوز خیلی جدید است.»

19 ژانویه 2022

مردم عکس‌های کایا و آستین را در موردی که آن‌ها به‌عنوان «یک قرار معمولی در سوپرمارکت» توصیف می‌کنند، منتشر می‌کند. اندکی پس از این، یک سرگرمی امشب منبع می‌گوید: “کایا و آستین در حال دیدن یکدیگر هستند. آنها با یکدیگر بیشتر آشنا می‌شوند و از اوقات فراغت لذت می‌برند. آنها با یکدیگر بسیار شیرین و مهربان هستند و بین آنها احساس راحتی می‌کند.”

14 فوریه 2020

ما می دانیم که کایا و آستین روز ولنتاین را با هم سپری می کنند فقط جرد انتشار عکس هایی از گردش آنها در لندن! متأسفانه، ما عکس بیشتری از این لحظه نداریم، بنابراین در اینجا این گیف مهم است:

26 مارس 2022

کایا و آستین شرکت می کنند دبلیو مهمانی سالانه بهترین اجراهای مجله و در این عکس از این رویداد فوق العاده به نظر می رسد.

2 مه 2022

این زوج اولین زوج مشهور خود را در مراسم مت گالا به نمایش گذاشتند!!!!!!!!!!!

جشن گالا 2022 ملاقات کرد "در آمریکا گلچین مد" فرش قرمز

کوین مازور/MG22//گتی ایماژ

25 مه 2022

کایا در اولین اکران فیلم جدیدش از آستین حمایت می کند الویسو آنها یک لحظه بوسیدن عاشقانه روی فرش دارند که تقریباً توسط هر عکاس در فرانسه ثبت شده است:

"الویس" فرش قرمز هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن

استفان کاردیناله – کوربیس//گتی ایماژ

همان روز، GQ مصاحبه ای با آستین را رها می کند که در آن از او در مورد کایا پرسیده شده است و از این سؤال طفره می رود و می گوید: «فکر نمی کنم چیزی وجود داشته باشد که بخواهم در مورد آن به اشتراک بگذارم. اما از شما برای فراهم کردن فضا سپاسگزارم.» لول، اما منصفانه

15 ژوئن 2022

این دو در حالی که در شهر نیویورک در حال شرکت در یک نمایش فیلم هستند، دست در دست هم دیده می شوند الویس. Trés romantique!

27 ژوئن 2022

آستین و کایا در یک عکسبرداری برایVMAN 49 شماره پاییز و زمستان 2022. در دو عکس سیاه و سفید منتشر شده توسط این نشریه، این بازیگر با پشت رو به دوربین ژست می گیرد، در حالی که بازوهای سوپرمدل (که بر اساس خالکوبی مچ “من می دانم” غیرقابل شناسایی هستند) دور گردن او بسته شده است. الکسا، “Burnin’ Up” را بازی کنید، لطفاً!

3 سپتامبر 2022

کایا رسماً 21 ساله می شود (!!) و روز تولد را با دوستان نزدیکش جشن می گیرد. با این حال، سرگرمی امشب گزارش می دهد که دختر خانم او در این مراسم حضور نداشت و می افزاید که یک منبع ناشناس این موضوع را اعلام کرده است الویس ستاره بود قرار بود شرکت کند، اما در آخرین ثانیه نتوانست. این خودی می افزاید: «به نظر می رسید کایا اصلاً از این موضوع ناراحت نشده بود و لحظات شگفت انگیزی را سپری می کرد.»

21 دسامبر 2022

این زوج خوشبخت که همیشه خیره کننده به نظر می رسند، برای قدم زدن صبحگاهی در اطراف منطقه لس فلیز لس آنجلس به صورت دسته جمعی دیده می شوند. به معنای واقعی کلمه این را به این دو بسپارید تا یک قهوه صبحگاهی بدون دردسر زیبا به نظر برسد.

به هر حال، این ما را به‌روز می‌کند، اما به شما اجازه می‌دهیم در این سفر لذت‌بخش چه اتفاقی بیفتد. تا آن زمان، در اینجا یک محور سخت برای برخی از روابط مشهور وجود دارد که امسال موفق نشدند:منبع