جدول زمانی رابطه هالی بیلی و DDG

در حین صحبت کردن با ذات هالی در داستان جلد سپتامبر / اکتبر خود در کنار خواهر Chlöe، درباره چگونگی شروع داستان عشق او با DDG صحبت کرد، زمانی که او به DM های او رفت. (TBH، اکنون که می‌دانم دی‌ام با مد خوب نحوه ملاقات شاهزاده هری و مگان مارکل است، من متقاعد شده‌ام که این *نهایی* حرکت قدرت دوستیابی است.)

هال در این مصاحبه به یاد می آورد: “من سال ها از طرفداران او بودم. من در یوتیوب بزرگ شدم و همیشه سازندگان جوان سیاه پوست را می دیدم و مدام از آنها الهام می گرفتم. او یکی از آنها بود.” این خواننده سپس فاش کرد که این در حدود سال 2015 بود، اما زمانی که حرفه او شروع شد، “من او را کاملا فراموش کردم.”

هالی یک ادای احترام شیرین در روز B برای SO خود منتشر کرد و در زیر آن نوشت: “تولدت مبارک @ddg ♥️برای همیشه دوستت دارم.” و البته مونتاژ ویدیو با آهنگ “زندگی متاهل” از بالا موسیقی متن 🥺❤️ .

30 اکتبر 2022

“سپس دیدم که او موسیقی را رها می کند، و من واقعاً به سمت این یک آهنگ گرایش پیدا کردم. او به طور تصادفی به من پیام داد – و بقیه اش تاریخ است.

این دو در اولین رویداد عمومی خود به عنوان یک زوج شرکت کردند: جوایز BET 2022! و ناامید نشدند. هالی با یک ست مونو مشکی با یقه‌های شیب‌دار و برش‌های باسن تزئین شده بود، در حالی که DDG او را با لباس پرادا با گردنبند و دستبند زنجیره‌ای تکمیل می‌کرد.

22 اوت 2022

رپر “Moonwalking in Calabasas” همچنین گفت که او در واقع اولین حرکت را پس از دیدن پست هاله درباره آهنگ “Many Men” از 50 Cent انجام داد، که اتفاقاً یکی از آهنگ های مورد علاقه او نیز هست. در طول مصاحبه، او در مورد اینکه چگونه شریک چند خط فاصله اش او را به محافل اجتماعی شگفت انگیز معرفی کرد، او را به نمایش های مد برد و دیدگاه کلی او را در مورد بسیاری چیزها تغییر داد، صحبت کرد.

ظاهراً DDG با انتشار یک ادای احترام به این خواننده، خبر روابط عاشقانه او و هالی را تأیید کرد. او در توضیحی که در کنار یک سری سلفی های زیبا منتشر شده است، گفت: “تولدت مبارک به زیباترین، پرنده ترین، شیرین ترین ❤️ دوستت دارم برای همیشه 🥺💎 @hallebailey.”

26 ژوئن 2022

در مصاحبه با باشگاه صبحانه، DDG در کشتی خود با هالی که به شوخی او را “همسر” خود خطاب کرد، غذا خورد. او در این برنامه گفت: “من هرگز با کسی نبودم که مثل او به من انگیزه دهد.” من چیزهای متفاوتی می بینم. من واقعاً قبلاً هرگز با این نوع آشفتگی برخورد نکرده بودم.»

Aaaaaaand این همه در حال حاضر، اما برای هر و همه به روز رسانی در مورد این زوج زیبا در اینجا همراه باشید!منبع

من رسماً هالووین را رها می کنم زیرا هرگز به این زیبایی ظاهر نخواهم شد … مثل همیشه:

3 نوامبر 2022

روزی روزگاری، هالی بیلی در یوتیوب منفجر شد، با بیانسه در کنار خواهرش کلو قرارداد امضا کرد و در نسخه لایو اکشن آینده آریل شد. پری دریایی کوچک. اما درست مانند دیگر ستاره‌های مشهور هالیوود، هالی هم داشته است بیشتر در طول سفر شهرت او اتفاق می افتد … از جمله عاشق شدن! برای همه رمانتیک‌های ناامید بیرون، اجازه دهید جزئیات رابطه دوست‌داشتنی او با رپر DDG را برای شما به اشتراک بگذاریم—بیایید وارد آن شویم!

27 مارس 2022

واضح است که زوجی که با هم همکاری می کنند با هم می مانند! در ماه آگوست، هال در موزیک ویدیوی جدید DDG برای آهنگ خود “If I Want You” بازی کرد، که در آن *بدیهی است* نقش علاقه عشق این نوازنده را بازی کرد.

بعدها در مصاحبه پس از اینکه از او پرسیده شد که آیا او عاشق است، هالی حتی اعتراف کرد: «بله. مطمئنا هستم.» ناز

27 آگوست 2022

هالی در یکی از پست‌های حمایتی اینستاگرام خود برای تبلیغ این ویدیو نوشت: «همه به تماشای «اگر تو را می‌خواهم» توسط @ddg که اکنون منتشر شده است، بروید ❣️شاید یک چهره آشنا ببینید.

10 اکتبر 2022