جدول زمانی رابطه رابرت پتینسون و سوکی واترهاوس


رابرت پتینسون در حرکتی که هیچ کس آینده را ندید، از یک خون آشام پر زرق و برق با چیزی که زنان را «میمون عنکبوتی» خطاب می کرد، به مردی تبدیل شد که او نیز خفاش است. به عبارت دیگر، او در حال حاضر در بتمن است این بتمن، که یک معامله بزرگ لعنتی است (tbh، هر چیزی پیشرفتی نسبت به بتمن بن افلک است) و احتمالاً دوره جدیدی از وضعیت Heartthrob را آغاز خواهد کرد.

اما به روز رسانی برای کسانی که مودبانه کنجکاو هستند: رابرت، با نام مستعار پدر Renesmee، در حال حاضر با کسی قرار ملاقات دارد. بله، دوست دختر رابرت پتینسون مدل سوکی واترهاوس است، که برای او با او رابطه داشته است سال ها در این نقطه اگر قبلاً از این پیشرفت آگاه نبودید، می‌تواند به این دلیل باشد که آن‌ها بسیار کم‌کلید هستند، حتی اگر روزی می‌گذرد که از آنها عکس نمی‌گیرد. با توجه به آن، احتمالاً زمان یک سفر مفید در جدول زمانی روابط آنها فرا رسیده است!

جولای 2018

رابرت و سوکی برای اولین بار دیده می شوند و PDA روشن است. یکی دیگر. مرحله. منظورم این است که آنها بعد از نمایش در حال بوسیدن دیده می شوند مامان میا! دوباره شروع کنیم (وای داغ) منn چند عکس منتشر شده توسط E! اخبار.

یکی از شاهدان عینی در آن زمان می‌گوید: «در طول مسیر، آن‌ها خیلی به هم نزدیک بودند و بارها در آغوش گرفتند و بوسیدند. رابرت با او بسیار محبت آمیز بود و در تمام طول مسیر بازویش را دور او حلقه کرده بود و سوکی هم با گرفتن دستش و بوسیدن آن را متقابلاً پاسخ داد.

دوست داشتنی است، اما در همین ماه یکی دیگر منبع رابطه با E! اخبار، گفت که سوکی و رابرت صرفاً “به طور اتفاقی قرار ملاقات دارند.”

آگوست 2018

دیلی میل، از هیچ جا، به طور تصادفی گزارش می دهد که رابرت و سوکی از هم جدا شده اند. کدام، نه! اما خیلی زود، Lainey Gossip این ادعا را رد می کند و به این نکته اشاره می کند که رابرت و سوکی علاوه بر اینکه در یک نمایش میگوئل در لس آنجلس با هم بودند هر دو همزمان در TIFF شرکت کرد:

جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2018

چه روزالسگتی ایماژ

جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2018

آیزایا تریکیگتی ایماژ

دسامبر 2018

این زوج ساعت 5 صبح در جشن کریسمس در حال ترک در عکس های منتشر شده توسط خوب دیده می شوند. ایمیل روزانه.

ژانویه 2019

در این مرحله، رابرت و سوکی در حال لذت بردن از قدم زدن در لندن در عکس های منتشر شده توسط مردم.

آوریل 2019

رابرت با ساندی تایمز و روشن می کند که خواهد کرد نه در مورد سوکی صحبت کنید:

“آیا مجبورم [talk about her]? اگر به مردم اجازه ورود بدهی، ارزش عشق را از بین می برد. اگر غریبه ای در خیابان از شما در مورد رابطه تان بپرسد، فکر می کنید که بسیار بی ادبانه است. اگر یک دیوار بکشی، در نهایت بهتر می‌شود… نمی‌توانم بفهمم که چگونه یک نفر می‌تواند دست در دست هم در خیابان راه برود، و این مثل وقتی است که من این کار را انجام می‌دهم و صد نفر از شما عکس می‌گیرند. مرز بین زمانی که در حال اجرا هستید و زمانی که اجرا نمی کنید در نهایت از بین می رود و شما کاملاً دیوانه خواهید شد.

14 مه 2019

در عکس های منتشر شده توسط رابرت و سوکی در حالی که تولدش را جشن می گیرند دست و پا می زنند مردم. به عبارت دیگر، آنها هنوز هستند! رفتن قوی!

ژوئن 2019

این جفت در یک قرار دو نفره با تیلور سویفت و جو آلوین (؟!؟!؟!) در خانه های ییلاقی سن ویسنته در هالیوود دیده می شوند، جایی که منبعی می گوید. ما هفتگی آنها تمام شب “داشتند می خندیدند و صحبت می کردند” و “فقط چهار نفر پشت یک میز بودند.” اوه، و ظاهراً “راب و تیلور روبروی هم بودند” اگر به هر دلیلی در مورد چیدمان صندلی کنجکاو بودید.

ژانویه 2020

رابرت و سوکی در یک شام دیور در هفته مد پاریس با هم ظاهر عمومی بسیار کمیابی داشتند.

شام عطر دیور به عنوان بخشی از هفته مد پاریس در پاریس

برتراند ریندف پتروفگتی ایماژ

و طبیعتاً شایعات نامزدی به لطف حلقه ^^^ در انگشت سوکی ایجاد می شود.

می 2020

در حین چت با GQ، رابرت اجازه می دهد که در طول قرنطینه “با دوست دخترش” در آپارتمانی در لندن بماند.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

سپتامبر 2020

سوکی و رابرت همانطور که شما انجام می دهید روی یک نیمکت در حال بیرون آمدن هستند!

اکتبر 2020

یک منبع می گوید E! اخبار که رابرت و سوکی “قطعاً” درباره نامزدی صحبت کرده اند، اما “سوکی او را تحت فشار قرار نمی دهد و هر دو بسیار به یکدیگر متعهد هستند.”

15 آوریل 2021

طرفداران هستند متقاعد عکسی از رابرت و سوکی در حال بوسیدن در پس‌زمینه این اینستاگرام انفرادی او وجود دارد:

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

جولای 2021

سوکی در توییتی که از آن زمان حذف شده است، از آن انتقاد می کند دختر شایعه پراکنی راه اندازی مجدد برای استفاده از این خط: “او R-Patz است و شما سوکی هیچکس هستید.”

روزی دیگر باید یادآوری شود که زنان نیز می توانند پدرسالار باشند. با دیدن انتقادات از مردسالاری و تبعیض جنسی، من به عنوان دوست دختر هیچکس مورد بررسی قرار می‌گیرم.» “معنی کن.”

فوریه 2022

رابرت بار دیگر از سوکی به عنوان “دوست دختر” خود در الف GQ مصاحبه، گفت که او نمی تواند از گفتن مردی که برای تعمیر دیگ بخار آمده بود دست بکشد بتمن نقش. او گفت: «من روبه‌روی آن‌جا نشسته‌ام و دوست دخترم همچنان به گفتگو با او ادامه می‌دهد. “و من به او نگاه می کنم، مانند “لعنتی خفه شو. چرا این کار را با من می کنی؟” او بسیار سرگرم کننده بود. فقط با یک طرفدار وسواس صحبت می کردم.”

او همچنین در مصاحبه ای از واکنش سوکی به فیلم می گوید جیمی کیمل، گفت: «واقعاً این واکنش او بود که همه چیز را تغییر داد، زیرا مطمئن هستم که او معمولاً علاقه‌ای به تماشای فیلم‌های ابرقهرمانی ندارد. و فقط دید که تمام مدت توجه او را به خود جلب کرده بود و بعد دستم را گرفت و لمس کرد [to her face] و من می توانستم کمی اشک را احساس کنم. و من اینطور گفتم “به هیچ وجه!”

دسامبر 2022

پس از بیش از چهار سال زندگی مشترک، رابرت و سوکی (*فییییییییییی*) اولین فرش قرمز خود را در 3 دسامبر 2022 در نمایشگاه مردان دیور پاییز 2023 در جیزه، مصر انجام دادند، جایی که آنها مظهر اهداف مد بودند (او یک لباس ارغوانی پوشیده بود، او یک ژاکت نقره ای روی یقه یقه اسکی سرد پوشیده بود) :

giza، مصر در 03 دسامبر سوکی واترهاوس و رابرت پتینسون در نمایشگاه لباس مردانه پاییز 2023 دیور در 3 دسامبر 2022 در جیزا، عکس مصر توسط استفان کاردینال کوربیسکوربیس از طریق تصاویر گتی شرکت کردند.

استفان کاردیناله – کوربیسگتی ایماژ

رابرت و سوکی علاوه بر رسمی کردن فرش قرمز کشتی خود، چندین عکس دوست‌داشتنی در این مراسم گرفتند و در سطوحی از PDA واقعاً 😍😍😍 😍 که واقعاً ارزش چهار سال انتظار برای فرش قرمزشان را داشت. شروع کردن – آغاز – اولین. سلام، فقط نگاه کن:

مردان رابرت پتینسون و سوکی واترهاوس دیور پاییز 2023

گتی ایماژ

مردان رابرت پتینسون و سوکی واترهاوس دیور پاییز 2023

گتی ایماژ

مردان رابرت پتینسون و سوکی واترهاوس دیور پاییز 2023

گتی ایماژ

مردان رابرت پتینسون و سوکی واترهاوس دیور پاییز 2023

گتی ایماژ

که ما را به روز می کند! اما قبل از رفتن، یک پیام نهایی به رابرت و سوکی داریم:

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.منبع