جدول زمانی رابطه دالی پارتون و کارل توماس دین


دالی پارتون، اسطوره موسیقی کانتری و همسرش کارل توماس دین بیش از 50 سال است که با هم بوده اند، و اگر این خبر باعث نشود که به عشق ایمان بیاورید، من به سادگی نمی دانم چه خواهد شد!

اگرچه دالی و کارل تاریخچه شایان ستایشی دارند، اما در واقع به ندرت در خارج از ایران دیده می شوند و تقریباً تمام عکس های موجود آنها را فقط می توان از مجموعه شخصی دالی تهیه کرد (نه جدی، سعی کنید آنها را در Getty Images جستجو کنید، lol ). خوشبختانه برای شما، این ماموریت ما است فضول AF باشد همه حقایق را دریافت کنید تا بتوانید *همه* نکات مربوط به زوج معروف را داشته باشید—YW! بدون هیچ مقدمه ای، به پایین بروید تا جدول زمانی رابطه دالی پارتون و همسرش کارل را به طور کامل ببینید:

1964

موضوع اینجا عشق در نگاه اول است، مردم! دالی و کارل در بیرون از خشکشویی ویشی واشی در نشویل، تنسی وقتی او 18 ساله بود و او 21 ساله بود ملاقات کردند. اولین روز این خواننده در شهر بود (او به تازگی از زادگاهش سویرویل، تنسی نقل مکان کرده بود تا خوانندگی را دنبال کند).

با توجه به الف نیویورک تایمز مصاحبه، کارل با وانتش از آنجا رد شد، دالی را دید و به سمت او “فریاد زد”. و اگرچه او در ابتدا درخواست او را برای قرار ملاقات رد کرد، او انجام داد در حالی که روز بعد از برادرزاده اش نگهداری می کرد، او را دعوت کنید.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او به یاد می آورد: “آن هفته هر روز می آمد و ما بیرون ایوان می نشستیم. من حتی او را به خانه نمی بردم.” “سپس عمه ام یک روز مرخصی گرفت و می توانست بچه را نگه دارد و این اولین فرصت من بود که با کارل به جایی بروم و او من را مستقیماً به خانه مردمش برد و مرا به مادر و باباش معرفی کرد. درست همان لحظه ای که مرا دید می دانست که این همان چیزی است که او می خواهد.”

سال‌ها بعد، دالی در مورد اتفاقی که بعد از ملاقاتشان رخ داد، اضافه کرد: «وقتی شوهرم را دیدم، او می‌خواست مرا برای شام بیرون بیاورد». مردم در مورد چند سال اول آشنایی آنها او به سمت پنجره درایو رفت و غذای ما را در مک‌دونالد گرفت. او فقط دوست دارد به مکان‌هایی برود که راحت باشد.»

30 مه 1966

اگرچه شرکت ضبط دالی در ابتدا از او خواسته بود تا یک سال قبل از ازدواج به عنوان یک حرکت حرفه ای استراتژیک صبر کند، عشق غالب شد و این زوج در جورجیا ازدواج کردند تا در مطبوعات تنسی گزارش نشود.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او گفت: “این فقط مادرم بودیم، کارل و من.” CMT از مراسم در سال 2016. “ما از خط ایالتی به رینگ گلد، جورجیا رفتیم. مادرم برای من یک لباس سفید کوچک و یک دسته گل کوچک و یک کتاب مقدس درست کرد. اما من گفتم: “من نمی توانم در دادگاه ازدواج کنم زیرا من هرگز احساس ازدواج نخواهم کرد. بنابراین ما یک کلیسای باپتیست کوچک در شهر پیدا کردیم، و نزد کشیش دون دووال رفتیم و گفتیم: “آیا با ما ازدواج می کنی؟” روی پله ها درست بیرون کلیسا عکس گرفتیم.”

همچنین در ماه مه 1966م

این یک مراسم فرش قرمز برای کتاب‌ها بود…چون مهم‌ترین رویدادی است که دالی و کارل با هم در آن شرکت کرده‌اند. وقتی دالی 20 ساله بود، اولین جایزه ترانه سرایی خود را برای آهنگ “Put It Off Until Tomorrow” دریافت کرد و جایزه بهترین آهنگ سال BMI را دریافت کرد. با این حال، پس از راه رفتن روی فرش قرمز و ماندن برای شام، به نظر می رسید که همه چیز واقعاً MO کارل نیست.

چهل و سومین دوره جوایز سالانه bmi pop

جیم اسمیلگتی ایماژ

“بعد از شام، ما پیاده برگشتیم، و آنها ماشین ما را برای ما آوردند – من حتی یادم نمی آید که در آن زمان چه رانندگی می کردیم – و سوار آن شدیم و به سمت خانه حرکت کردیم. کارل به من برگشت و گفت: “دالی، من. می‌خواهم هر آنچه را که می‌خواهی داشته باشی، و من برای تو خوشحالم، اما هرگز از من نخواهی که دوباره به سراغ یکی دیگر از آنها بروم!» این هنرمند کانتری در سال 2011 در مارتی استوارت جم گفت. چکمه. @ Dolly، اگر تا به حال به دنبال یک پلاس یک هستید، من همیشه از آن استفاده می کنم – با من تماس بگیرید!

سپتامبر 1969

کارل روی جلد چهارمین آلبوم دالی ظاهر شد، پسر کوهستانی ریج آبی من، که به رتبه 6 جدول آلبوم های برتر کشور ایالات متحده رسید. در مورد طلسم خوش شانسی صحبت کنید!

پسر کوه یال آبی من

آمازون پرایم

^ منظورم اینه که شیک چوب بری میده!

اکتبر 1973

دالی یکی از *نمادترین*ترین آهنگهای تا به امروز را منتشر کرد: “Jolene”. و اگرچه همه ما نسخه TL;DR این آهنگ را می شناسیم، در اینجا آمده است دقیقا چه چیزی از خود خواننده الهام گرفت: “[A bank teller] شوهرم را خیلی دوست داشت… و او فقط دوست داشت به بانک برود، زیرا او به او توجه زیادی داشت. این یک جوری شبیه یک شوخی بین ما بود – وقتی می گفتم: “لعنتی، شما زمان زیادی را در بانک می گذرانید.” من باور نمی کنم که ما چنین پولی داشته باشیم. بنابراین واقعاً یک آهنگ بی‌گناه در اطراف است، اما به نظر یک آهنگ وحشتناک است.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

و اگر فکر می‌کردید که من از این بهانه‌ای برای وصل کردن نسخه دالی علیه دخترخوانده معروف این آهنگ استفاده نمی‌کنم، دیگر حواس‌تان نیست. ولش کن مایلی:

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

2012

«از اینجا تا ماه و برگشت» – قصیده ای برای کارل – در دالی منتشر شد. سر و صدای شاد آلبوم موسیقی متن که پروژه ای با همکاری فیلم موزیکال به همین نام بود. بعداً، دالی آهنگ را به صورت دوئت با ویلی نلسون، نوازنده کانتری ضبط کرد.

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

دالی در مصاحبه ای با او گفت: “من نیاز داشتم که یک آهنگ عاشقانه زیبا بنویسم.” چکمه. “من شوهرم را که دوستش دارم انتخاب کردم و فکر کردم، “خب، یک آهنگ زیبا درباره او خواهم نوشت.” درباره شوهرم در فیلم با بازی کریس کریستوفرسون بود، بنابراین فکر کردم برای اینکه واقعاً واقعی و واقعاً تأثیرگذار باشد، احساسات واقعی و واقعی خود را در مورد کسی بنویسم که واقعاً دوستش دارم و بیش از نیمی از آن را دوست داشتم. زندگی من.” ناز

30 مه 2016

این زوج به افتخار پنجاهمین سالگرد ازدواجشان عهد خود را تجدید کردند و این همه نوع مناقصه بود. اما اجازه دهید دالی صحنه را بسازد: «من زیباترین لباسی را که تا به حال دیده‌اید پوشیدم و به شوهرم لباس پوشیدم. [Carl] مثل یک شخص خوش تیپ از هالیوود به نظر می رسید … ما چند خانواده و دوستان در اطراف داشتیم. ما اصلاً برنامه ریزی بزرگی نداشتیم، زیرا نمی خواستیم هیچ نوع فشار، هیچ نوع تنش، هر جنجالی وجود داشته باشد، بنابراین آن را هوشمندانه و با دقت برنامه ریزی کردیم. ما فقط یک مراسم کوچک ساده در نمازخانه خود در محل خود داشتیم.”

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

همچنین به افتخار این روز خاص، کارل اولین بیانیه عمومی (!!) خود را در مورد “کشتی” آنها منتشر کرد: “اولین فکر من این بود، “من با آن دختر ازدواج خواهم کرد. فکر دوم من این بود، “خداوند، او ظاهر خوبی دارد”. ‘ و آن روزی بود که زندگی من شروع شد. من 50 سال گذشته را با هیچ چیز روی این زمین عوض نمی کنم.”

اکتبر 2020

دالی به بسیاری از این گمانه زنی ها اشاره کرد که ادعا می کند کارل *در واقع* وجود ندارد. او گفت: “بسیاری از مردم در طول سال ها این فکر را می کردند، زیرا او اصلاً نمی خواهد در کانون توجه باشد.” سرگرمی امشب. او مثل یک فرد ساکت و محجوب است و می‌دانست که اگر یک لحظه در آن جا بیفتد، هرگز یک دقیقه آرامش نخواهد داشت و در مورد آن درست می‌گوید.»

“من همیشه برای او احترام قائل بوده ام و از آن قدردانی کرده ام و همیشه سعی کرده ام تا جایی که می توانم او را از کانون توجهات دور نگه دارم. او گفت: “من این دنیا را انتخاب نکردم، من تو را انتخاب کردم و تو آن را انتخاب کردی. اما ما می توانیم زندگی خود را جدا و با هم نگه داریم. ما انجام می دهیم و داریم. ما 56 سال است که با هم زندگی کرده ایم، 54 سال ازدواج کرده ایم.” IDK در مورد شما، اما من به این فکر می کنم که شاید، فقط شاید، او در اینجا کاری انجام می دهد!

جولای 2021

یکی از *نمادترین*ترین ویدیوهای این خواننده برای جشن تولد همسرش در اینستاگرام بارگذاری شده است:

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

دالی اشاره می کند که کارل همیشه عاشق سال 1978 اصلی خود بوده است پلی بوی برای اینکه در روز تولدش «خوشحالش کند» تصمیم گرفت این گروه را تکرار کند و عکسبرداری خودش را راه اندازی کند.

او در این ویدئوی پرخاشگر گفت: امروز 20 جولای است، تولد شوهرم کارل است. “شوهرم همیشه جلد اصلی را دوست داشت، بنابراین من سعی می کردم کاری فکر کنم تا او را خوشحال کنم. او هنوز فکر می کند که من بعد از 57 سال یک جوجه داغ هستم و من سعی نمی کنم از او حرفی نزنم. و من امیدوارم که او موافقت کند.”

این خواننده سپس نماهای قاب شده در کنار هم از جلد اصلی و سرگرمی خود در سال 2021 را به نمایش گذاشت. او می‌گوید: «در اولین مورد، من به نوعی باتربال کوچک بودم. “خب، من الان دارم پنیر رشته می کنم. اما او احتمالا فکر می کند من پنیر خامه ای هستم، امیدوارم.” غرق!

نوامبر 2021

فصل تعطیلات گذشته، در حالی که ما سعی می‌کردیم کپشن #IG کامل را برای عکس‌های روز شکرگزاری خود انتخاب کنیم، دالی با یک عکس برگشتی زیبا از خودش و کارل که کاملاً شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند، به ما برکت داد. این دو در حالی که به دوربین لبخند می زدند، لباس های شیک پوشیدند:

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

مارس 2022

مشخص شد که اگرچه دالی در ابتدا می‌خواست نامزدی خود را برای تالار مشاهیر راک اند رول رد کند، کارل در واقع او را تشویق کرد تا آلبومی متناسب با این سبک بسازد. او ابتدا در بیانیه‌ای اعلام کرد: «اگرچه از نامزد شدن در تالار مشاهیر راک اند رول بسیار متملق و سپاسگزارم، اما احساس نمی‌کنم که این حق را به دست آورده‌ام». من واقعاً نمی‌خواهم آرا به خاطر من تقسیم شود، بنابراین باید با احترام تسلیم شوم… با این حال، این الهام بخش من شد تا در آینده یک آلبوم راک اند رول عالی منتشر کنم. کاری که من همیشه دوست داشتم انجامش دهم!

با این حال!! در یک رویداد جالب، انجمن در واقع با رد درخواست خواننده برای حذف از برگه رای، گفت: “علاوه بر استعداد باورنکردنی او به عنوان یک هنرمند، فروتنی او دلیل دیگری است که دالی نماد محبوب میلیون ها طرفدار است. سراسر دنیا.”

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

بلافاصله پس از آن (معروف به ماه بعد)، دالی تأیید کرد که اگر قرار بود به او رای داده شود، واقعاً *این افتخار را می پذیرد. NPR’s Morning Edition“من با کمال میل می پذیرم. فقط می گویم “متشکرم” و قبول می کنم زیرا هواداران رای می دهند.”

5 نوامبر 2022

سورپرایز، تعجب! دالی پس از موفقیت در رای گیری در ماه می گذشته، در مراسمی در لس آنجلس چند هفته پیش معرفی شد.

سی و هفتمین مراسم معرفی سالانه تالار مشاهیر راک رول

جف کراویتزگتی ایماژ

سی و هفتمین مراسم سالانه معرفی تالار مشاهیر راک اند رول

جف کراویتزگتی ایماژ

متشکرم، کارل!

Aaaaaand این تقریبا تمام ناز این دو است! اما مطمئن باشید، از آنجایی که من قصد دارم تا پایان زمان ¯\_(ツ)_/¯ به دنبال کردن IG دالی ادامه دهم، احتمالا چیزهای بیشتری در راه است.منبع