جدول زمانی رابطه باربارا پالوین و دیلن اسپروس

اوه، و اگر مجموعه‌های ویدیوی TikTok را ندیده‌اید، در اینجا یک مزه از آنها وجود دارد. گریه مبارک!

16 دسامبر 2022

باربارا سرانجام در سال 2019 با کول ملاقات می کند نمایشگاه Vanity Fair مهمانی اسکار، با نام مستعارترین مکان، اما این برای شما هالیوود است!

جشن اسکار 2019 با میزبانی رادیکا جونز در داخل

همین دیروز، منبعی اطلاعات بمب را به آن رها کرد سرگرمی امشب که این زوج اخیرا نامزد کرده اند. “دیلن و باربارا نامزد کرده اند… آنها حلقه خود را به مردم نشان می دهند و بسیار خوشحال هستند. آنها همیشه عاشق یکدیگر و در کنار یکدیگر هستند، اما آنها حتی از همیشه خوشحال تر هستند. آنها می توانند منتظر باشید تا این فصل جدید را با هم شروع کنیم.”

باربارا پالوین و دیلان اسپروس

باربارا یک V-Day IG پست می کند و می نویسد: “ولنتاین من 🙇🏻‍♀️♥️ با یک روز تأخیر پست کردم چون دیروز خیلی مشغول دوست داشتنت بودم. ممنون که هستی! و ممنون برای پخت خوشمزه ترین چیزکیک پای کدو تنبل 🦦 من دوستت دارم.”

1 جولای 2022

دیلن و باربارا کشتی خود را در اینستاگرام رسمی می کنند وقتی مدل عکسی شیرین در کنار معشوقه اش برای تولدش منتشر می کند. در آن نوشته شده است: “با وجود اینکه تولد شما است، من احساس می کنم که من به تازگی بزرگترین هدیه را گرفتم ♥️🤗تولدت مبارک رئیس عزیزم 🎂.”

9 نوامبر 2018

یک منبع می گوید سرگرمی امشب این زوج قدیمی نامزد کرده اند!!!!! خودی می گوید: “دیلان و باربارا نامزد هستند.” “آنها حلقه او را به مردم نشان می دهند و بسیار خوشحال هستند. آنها همیشه عاشق یکدیگر و در کنار یکدیگر هستند، اما آنها حتی از همیشه خوشحال تر هستند. آنها نمی توانند منتظر شروع این فصل جدید باشند. با یکدیگر.”

چهره‌های فوق‌العاده فتوژنیک این زوج در موزیک ویدیوی Bazzi برای تک‌آهنگ او «Miss America» ظاهر می‌شود. TL;DR: در ویدئو، سوپر مدل نقش یک شرکت کننده دوشیزه آمریکا را بازی می کند، در حالی که دیلن یک داور است.

31 آگوست 2022

این زوج با هم به خانه می روند (!!!) و فضایی در بروکلین نیویورک می خرند. شاهد ناز بودن اینجا باشید:

8 فوریه 2019

PS او همچنین این عکس شیرین را بعد از نمایش منتشر می کند که واقعاً *بوسه سرآشپز* است:

ژانویه 2019

حالا ببخشید که من جلوتر می روم و اینگونه عشق را برای خودم متجلی می کنم!منبع

در طول یک شام عاشقانه روز ولنتاین، دیلن باربارا را با یک سرناد توسط گروه رستوران غافلگیر کرد که اشک مدل را درآورد. در یک پست حذف شده، سوئیت زندگی زاک و کودی زاج نوشته شده، “روز ولنتاین مبارک به دختری که شیپور را تا سر حد اشک دوست دارد، بلای جان من، مادر بچه پشمالوی ما. این یکی برای توست.”

21 مارس 2023

دیلن و باربارا ظاهری نمادین در این فیلم دارند استخوان ها و همه فرش قرمز جشنواره بین المللی فیلم ونیز. آها، توجه کنید:

"استخوان ها و همه" فرش قرمز هفتاد و نهمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز

این مدل ادای احترام شیرینی را در اینستاگرام خود به دوستانش و دیلن به اشتراک می‌گذارد که همگی جشنی را به افتخار وضعیت جدید او به عنوان یک فرشته ویکتوریا سیکرت برگزار کردند.

گتی ایماژ

دیمیتریوس کامبوریس//گتی ایماژ

دیلن به مناسبت دو سالگی دوست دخترش، ادای احترام و در عین حال خنده‌داری را در توییتر منتشر می‌کند.

15 فوریه 2021

روزی روزگاری، یک سوپر مدل و مورد علاقه شخصی من سوئیت زندگی زاک و کودی دوقلو (سری کول)، در یک مهمانی با هم آشنا شدند، یکی از اولین برخوردهای IRL خود را در یک سفر پراکنده به چین داشتند و اکنون پنج سال بعد نامزد کرده اند. نه، این یک فن تخیلی مبهم دیزنی نیست، اما خب میکند اتفاق می افتد زندگی باربارا پالوین و دیلن اسپروس!

باربارا فاش می‌کند که هنوز با برادر دوقلوی دیلن، کول اسپروس، ملاقات نکرده است، زیرا او برنامه‌های فشرده‌ای برای فیلم‌برداری دارد. ریوردیل. با این اوصاف، او امیدوار است که آنها بتوانند “به زودی” فرصتی برای آشنایی پیدا کنند، که ما را به …

24 فوریه 2019

این مدل در حالی که در حال آماده شدن برای کت واک است در پشت صحنه می گوید: «او برای من برگرهای شیک شاک می آورد.

دیلان اسپروس باربارا پالوین

باربارا در سالگرد تولدش با دیلن، مسیر کوتاه و شیرین IG را طی می‌کند و در کنار چرخ فلکی از عکس‌ها در اینستاگرام، «سالگرد مبارک دوستت دارم» می‌نویسد. عشق!

9 فوریه 2020

او اعتراف می کند که او خواسته بود منحصر به فرد باشد، اما به او گفت که باید او را بیشتر بشناسد: “بعد گفتم، “باشه، بیایید این کار را انجام دهیم.”… فقط نشستم، نفس عمیقی کشیدم و من “من می گویم، “منتظر چه هستم؟ هیچ مرد دیگری نیست که بیشتر از من دوستش داشته باشم، و او همه چیزهایی که من نیاز دارم را دارد.”

4 آگوست 2018

ویتوریو زونینو چلوتو//گتی ایماژ

"استخوان ها و همه" فرش قرمز هفتاد و نهمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز

این دو با توله سگ bb خود در تپه های لس آنجلس به پیاده روی می روند و ناگهان می پرسم که آیا این ترکیب سلامتی کلید خوشبختی است یا خیر. به آنها نگاه! درخشش پوست غیر واقعیه😭.

14 فوریه 2023

“سوووو دوستانم دیشب مرا غافلگیر کردند و من فقط 2 دقیقه از شوک گریه کردم. یک رکورد جدید! متشکرم و همه شما را دوست دارم 🥰.”

16 ژوئن 2019

اما مک اینتایر / VF19//گتی ایماژ

18 مارس 2019

باربارا پالوین//اینستاگرام

باربارا تصمیم می گیرد به دیلن بپیوندد – که برای یک فیلمبرداری شش ماهه به چین می رود – برای اولین قرار ملاقات آنها! او بعدا در ظروف به مردم در حال حاضر در سال 2019، “قرار بود در چین کار کنم و سپس آنها کار را لغو کردند. و من اینگونه گفتم “به نظر شما این دیوانه است که من هنوز می خواهم بروم و شما را ببینم؟” چون من خیلی هیجان زده بودم و او مثل “لطفا بیا” بود.”

دیلن از آنجایی که دوست پسر حمایت کننده ای است، تمام تلاشش را می کند تا باربارا را در کنار باربارا در کنار صحنه نمایش مد ویکتوریا سیکرت 2018 (اولین باری که بعد از شش سال به باند فرودگاه بازمی گردد!)

نمایش مد ویکتوریا سکرت 2018 در باند نیویورک

پاسکال لو سیگرتین//گتی ایماژ

این خبر برای خیلی‌ها تکان‌دهنده نیست زیرا چند هفته قبل، دیلن و باربارا وقتی در جشنواره فیلم ماموت دیده شدند و سوپر مدل حلقه‌ای بر سر داشت، شایعات نامزدی را برانگیخت. *آن* انگشت

این زوج در سال 2020 شرکت می کنند نمایشگاه Vanity Fair مهمانی اسکار با هم، و باربارا شب را با پستی در اینستا با عنوان “در لباس رویایی من با تاریخ رویایی من ♥️ به یاد می آورد.”

17 ژوئن 2020

کنجکاو هستید که چگونه به اینجا رسیدیم؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم بیایید وارد داستان عاشقانه دیلن و باربارا شویم، درست است؟ شروع با….

2017:

درس اصلی اینجاست؟ چیزهای خوب نصیب کسانی می شود که صبر می کنند، مردم!

ژوئن 2018:

دیلن و باربارا برای اولین بار در یک مهمانی ملاقات می کنند و پس از آن بازیگر به DM مدل می رود. این یک ملاقات زیبای امروزی است، و من برای آن اینجا هستم! دیلن می گوید: “او من را دنبال کرد، بنابراین فکر می کنم فکر می کنم چیزی به او می دهم. و من به دی ام های او رفتم.” دبلیو مجله سال‌ها بعد در سال 2019. “من می‌گفتم، “هی، نمی‌دانم برای مدت طولانی در نیویورک هستید یا نه، اما اگر بخواهید باید با هم باشیم. این شماره من است.” و او به مدت شش ماه به من پیام نداد. باربارا بعداً توضیح می دهد: “می دانستم که در آن زمان ذهنیت خوبی نداشتم و شاید عمیقاً می دانستم که این می تواند چیز دیگری باشد.”