جان مایر درباره گذشته و زندگی کنونی خود در رابطه با “Womanizer” صحبت می کند

باز هم، مشروب الکلی اغلب بهترین ها را در افراد به نمایش نمی گذارد، و مایر اکنون هوشیار است. من مثل شش سال پیش نوشیدن را ترک کردم…بنابراین جرات مایعات را ندارم. مایر گفت که من فقط جسارت خشکی دارم، و اضافه کرد که بدون روان کننده اجتماعی الکل، شما باید صادق باشید… شما باید واقعاً صادق باشید.» ما عاشق صداقت هستیم!

آره شاید اما گیتاریست اصرار دارد که او کمتر تعقیب‌کننده بوده و بیشتر… فرصت‌ها را غنیمت شمرده است. «فکر می‌کنم مردم از این که بدانند من کمتر می‌روم تعجب می‌کنند، مثلاً میم مرد پشت درخت را می‌شناسی؟» مایر روی غلاف گفت. “این بود…بیشتر شبیه…”من؟”” Carpe diem و همه اینها!

با اکنون صحبت کن (نسخه تیلور) جان مایر تماماً اعلام کرده است که ناامیدانه در تلاش است تا از ادعاهای “جان عزیز” جلوگیری کند. یا شاید او فقط احساس انعکاس می کند.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در مورد لقب “زنان” در گذشته (آیا شلخته رسانه‌ها را شرمسار می‌کرد یا الگوی سمی را فراخوانی می‌کرد؟ یوتیوب‌برها این را برای دهه‌ها باز خواهند کرد)، مایر گریزان و غیرمتعهد است. او فکر کرد: «این همان چیزی است که هست. این نقشی است که من در برنامه تلویزیونی بزرگ بازی می کنم که ننوشتم، اما خوب است. شاید دستی در آن داشتم یا چیز دیگری.»

محتوا

او همچنین تصریح کرد که آهنگ “بدن تو سرزمین عجایب است” درباره دوست دختر دبیرستانی اش است.منبع

در پادکست محبوب باباشو صدا کن را سوب راک خواننده‌ای که مدت‌ها به عنوان یک لوتاریوی هالیوود شناخته می‌شد، درباره زندگی عاشقانه‌اش صحبت کرد: او در صفحه ششم گفت: «دوست‌داشتن دیگر برای من یک فعالیت مدون نیست. “این به نوعی وجود ندارد … دیگر الگو نیست.” شاید به خاطر داشته باشید، این الگو شامل جفت شدن با A-listers مانند سوئیفت، جنیفر آنیستون و کیتی پری بود. اوه، و به ظاهر بی احترامی به جسیکا سیمپسون.