جالب ترین ترندهای موی پاییزی در سراسر جهان

یک ماه مد دیگر رسما آمد و رفت. در حالی که ظاهر باند فرودگاه منظره ای باشکوه بود، ترندهای موی پاییزی الهام بخش زیادی بود. اگر ایده‌هایی برای سبک می‌خواهید که واقعاً بتوانید از آن استفاده کنید، به زنانی که در نمایشگاه‌ها شرکت می‌کنند نگاهی بیندازید، نه اینکه آنها را پیاده روی کنید. در حالی که لباس‌های آن‌ها ممکن است طراحی سر تا پا باشد، انتخاب موهای آن‌ها به طرز شگفت‌آوری قابل پوشیدن است.

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.منبع

از پاریس تا نیویورک، خیابان‌ها برخی از جالب‌ترین، تازه‌ترین و به روزترین ایده‌های مو را ارائه می‌کردند که واقعاً می‌توانید کپی کنید. در اینجا هیچ چیز در سطح پروم وجود ندارد، فقط مجموعه‌ای از قیطان‌ها، پاپیون‌ها – بله، اکسسوری‌های مو هنوز هم لحظه‌ای هستند – و چتری‌ها. خیابان‌های نیویورک، لندن، پاریس و میلان را جست‌وجو کردیم تا ظاهری را که می‌خواهید خودتان امتحان کنید. چه به سر کار یا مدرسه برگردید یا بخواهید چیزی جدید در Zoom بپوشید، برای یافتن بهترین ترندهای مو به آن بروید.