جالب ترین ایده های رنگ مو قهوه ای برای سبزه ها

همه محصولات برجسته در زرق و برق به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شوند. با این حال، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده‌فروشی ما خریداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون وابسته را دریافت کنیم.

منبع

از سوی دیگر، کوراب اشاره می کند که مشتریان بی شماری رنگ های قرمز مایل به قهوه ای را انتخاب می کنند. او می‌گوید: «ما همچنین می‌بینیم که بسیاری از سبزه‌ها برای برجسته‌تر کردن و ایجاد ظاهری گرم و پر جنب و جوش، نکات برجسته‌ای از مس اضافه می‌کنند.» ایده های لحظه ای بهترین سایه های موی قهوه ای را که اکنون می توانید امتحان کنید، بخوانید.

هنگامی که در حال بحث در مورد تغییر مو هستید، اولین غریزه شما ممکن است نادیده گرفتن ایده های رنگ مو قهوه ای کلاسیک به نفع بلوند پلاتینیوم یا قرمز آتش سوزی باشد، اما واقعا باید به سبزه ها فرصت دیگری بدهید. به لطف کسی که تصمیم گرفت بلوندها «بیشتر لذت ببرند» – از یکی، ما نه – موهای قهوه ای اغلب برچسب «خسته کننده» را می گیرند. با این حال، این نمی تواند فراتر از واقعیت باشد. در واقع، قهوه ای یکی از متنوع ترین سایه های موجود است. بسته به لحن، می تواند کلاسیک، تند و مرموز خوانده شود. همچنین این که برای همه رنگ های پوست جذاب است، ضرری ندارد.

اگر می خواهید به سمت تاریک بروید، گزینه های بیشتری از همیشه وجود دارد. بهترین انتخاب این فصل این است که رنگ قهوه ای خود را با کمی گرما زنده کنید، مانند هایلایت های خمیر براونی و سبزه های روشن شمع.

سبزه با نور شمع یک رنگ موی قهوه ای گرم و درخشان است که با افزودن هایلایت های ظریف و کم نور به رنگ پایه قهوه ای به دست می آید. جنیفر کوراب، آرایشگر مشهور و صاحب سالن و اسپا رنسانس در هیلزبورو، نیوجرسی، می‌گوید که اثر کلی به تقلید درخشش ملایم و لرزان نور شمع است. زرق و برق. برخی از افراد ممکن است ظاهر طلایی‌تر و عسلی‌تری را ترجیح دهند، در حالی که برخی دیگر ممکن است رنگ‌های عمیق‌تر و شکلاتی را انتخاب کنند.»