تیلور سوئیفت می گوید «تو خیلی بیهوده هستی» بهترین آهنگ نوشته شده است


تیلور سوئیفت رسماً در چیزی که ممکن است مظهر بازی تشخیص بازی باشد صحبت کرده و آهنگ “You’re So Vain” کارلی سایمون را “بهترین آهنگی که تا کنون نوشته شده” نامیده است. این انتخاب منطقی است، زیرا، صادقانه بگویم، اگر انتخاب تیلور برای بهترین آهنگ تمام دوران، چیزی جز یک آهنگ جدایی بود، *بسیار* بد بود، درست است؟

این بیانیه در اوایل ماه جاری در مراسم تجلیل از برگزیدگان تالار مشاهیر راک اند رول 2022، از جمله کارلی، صادر شد. تیلور برای ادای احترام به یکی از همکارهای سرود جدایی خود ظاهر شد و در یک پیام ویدیویی گفت: تابلو تبلیغاتی) که کلاسیک 1971 “بهترین آهنگی است که تا به حال نوشته شده است” و “بهترین روشی که هر کسی به جدایی پرداخته است، شگفت انگیز است.”

عشق تیلور به کارلی سایمون و به طور خاص “تو خیلی بیهوده” پنهان نیست. در ژوئیه 2013، کارلی به همراه تیلور در طول تور قرمز خود به صورت غافلگیرکننده روی صحنه ظاهر شد تا این آهنگ نمادین را به صورت دوئت بخواند.

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

شما می‌توانید (و باید) همه چیز را در بالا تماشا کنید، اما تحسین آشکار تیلور برای کارلی به بهترین وجه در این لحظه اوج طرفدار خلاصه می‌شود، که در آن او صفر را به نمایش گذاشت – نه، این را انجام دهید. منفی– وقتی او سرد شد *به معنای واقعی کلمه* از خوشحالی پرید، اواسط اجرا:

این محتوا از شخص ثالث وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

تیلور تنها هنرمندی نبود که از کارلی سایمون در مراسم معارفه تالار مشاهیر تقدیر کرد. اولیویا رودریگو “You’re So Vain” را به صورت زنده در این برنامه اجرا کرد و به دنیا ثابت کرد که جنرال Z و صادقانه جلوتر از زمان خود این آهنگ و متن ترانه آن واقعاً بوده است:

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

و مانند تیلور و اولیویا، کارلی نیز ترسی از نوشتن آهنگ های ویرانگر در مورد سابق های فوق العاده معروف نداشت. در سال 2015، پس از سال‌ها محافظت از هویت این ترانه، کارلی فاش کرد که این آهنگ درباره بازیگر وارن بیتی است که در اوایل دهه 70 با او قرار گذاشت. خوب، فقط از نظر فنی بخش ترانه درباره اوست (اگرچه، بدیهی است، او احتمالاً فکر می کند که همه چیز لعنتی همین است).

خواننده گفت: “من تایید کرده ام که بیت دوم وارن است.” مردم در مصاحبه ای درباره خاطراتش پسران در درختان. “وارن فکر می کند همه چیز در مورد اوست!”منبع