تیلور سوئیفت در حال کارگردانی یک فیلم بلند است — آنچه تاکنون می دانیم در اینجا آمده است

“من دوست دارم به قدم های کودک رو به جلو ادامه دهم. و فکر می‌کنم اکنون در جایی هستم که قدم بعدی کودک، قدم کودک نیست.» «این متعهد ساختن یک فیلم است. و من احساس می‌کنم که واقعاً دوست دارم فرصت مناسبی برایم پیش بیاید، زیرا من کاملاً، مطلقاً عاشق داستان‌گویی به این شکل هستم.» و او گفت هالیوود ریپورتر در ماه دسامبر که اگر او می توانست با هرکسی در هالیوود عوض کند، می توانست شکل آب کارگردان گیلرمو دل تورو او گفت: “تصور کنید که آن تخیل، واژگان بصری و آن مجموعه شگفت انگیز کار را داشته باشید.” “برای داشتن چنین طیف داستانی متنوع، اما به نوعی اثر انگشت هنری متمایز خود را در هر فیلم قرار دهید.”

هنوز هیچ صحبتی در مورد طرح این فیلمنامه اصلی تیلور سوئیفت وجود ندارد، و همچنین از نظر انتخاب بازیگر، فیلمبرداری یا انتشار هیچ گونه خط زمانی نداریم. می دونی این یعنی چی، سوئیفتیس. زمان شروع اسکن محتوا برای یافتن سرنخ ها و رسیدن به کد شکستن است.
منبع

تیلور سوئیفت پس از تحسین گسترده – به علاوه نامزدی گرمی – برای موزیک ویدیوی 15 دقیقه‌ای «همه خیلی خوب» که خودش کارگردانی کرد، فقط زمان زیادی بود که تیلور سویفت در نهایت تلاش خود را برای کارگردانی یک فیلم بلند کامل امتحان کرد. به نظر می رسد که آن زمان فرا رسیده است.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

تنوع گزارش می دهد که سرچ لایت پیکچرز فیلمنامه اصلی سوئیفت (البته توسط او نوشته شده) را انتخاب کرده است که این خواننده و ترانه سرا نیز قرار است کارگردانی کند. «تیلور یک هنرمند و داستان‌نویس یک نسل است. دیوید گرینبام و متیو گرینفیلد، رؤسای سرچ لایت به این موضوع گفتند که همکاری با او در آغاز این سفر خلاقانه و هیجان‌انگیز، یک لذت و افتخار واقعی است. تنوع. ناگهان، کمی منطقی تر می شود که سویفت، که تا کنون فقط موزیک ویدیوهای خودش را کارگردانی کرده است، شروع به کار می کند. تنوعمجموعه مصاحبه «کارگردانان روی کارگردانان» با مارتین مک دونا.

محتوا

این خبر، اگرچه آشکارا برای هر سویفتی هیجان‌انگیز است، اما نباید غافلگیرکننده باشد. او در مصاحبه ای در سپتامبر 2022 گفت تنوع که او قطعاً می خواست در آینده فیلمی را کارگردانی کند.