تیلور سوئیفت درباره My Mind and Me Doc سلنا گومز چه فکر می کند

او همچنین با SiriusXM در مورد اینکه چگونه سوئیفت را الهام‌بخش موسیقی می‌داند صحبت کرد. «تاثیرگذارترین هنرمند، برای من، نوعی تیلور است [Swift]گومز گفت، نه به این دلیل که او دوست من است، بلکه او هنرمندی بوده است که می تواند به ژانرهای مختلف تبدیل شود و می تواند این کار را یکپارچه انجام دهد. و من آن را بسیار تحسین می کنم، و این بسیار نادر است. من روند او را دوست دارم و تمام کارهایی که او انجام داده را تحسین می کنم. او قطعاً برای من الهام بخش است.»منبع تیلور سویفت از سلنا گومز و ذهن من و من حمایت می کند

گومز در مورد سوئیفت صحبت کرد که تنها دوست صنعتی او در داستان جلدش با اوست رولینگ استون این هفته منتشر شد او می‌گوید: «من هیچ‌وقت با یک گروه جذاب از دختران که سلبریتی بودند، قرار نمی‌گیرم. “تنها دوست من در صنعت واقعا تیلور است [Swift]بنابراین به یاد می‌آورم که احساس می‌کردم به آن تعلق ندارم. حضور همه اطرافیانم را احساس کردم که زندگی کاملی داشتند. من این موقعیت را داشتم و واقعاً خوشحال بودم، اما… آیا بودم؟ آیا این چیزهای مادی باعث خوشحالی من می شود؟ [I realized] من فقط کسی که هستم را دوست نداشتم، زیرا نمی‌دانستم کی هستم.»

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

تیلور سوئیفت دوست صمیمی سلنا گومز مدت زیادی صبر نکرد تا نظرش را در مورد مستند صمیمی گومز بیان کند. ذهن من و من، شناخته شده. ساعاتی پس از انتشار این فیلم که به بررسی سفر سلامت روان گومز در شش سال گذشته و تطبیق زندگی با تشخیص اختلال دوقطبی او می‌پردازد، در اپل تی‌وی پلاس، سوئیفت در استوری اینستاگرام خود پستی درباره این پروژه منتشر کرد. سوئیفت فیلمی از یک تیزر به اشتراک گذاشت و نوشت: “خیلی به تو افتخار میکنم @selenagomez. برای همیشه دوستت دارم. 🥹”