تیزر جدید ریحانا برای اجرای سوپر باول آینده او در نیمه اول را تماشا کنید

او ادامه داد: «سوپر باول یکی از بزرگ‌ترین صحنه‌های جهان است، رویای سرگرم‌کننده است که در چنین صحنه‌ای حضور داشته باشد. ولی اعصاب خردکنه میخوای درستش کنی میدونی همه دارن نگاه میکنن و آنها برای شما ریشه یابی می کنند. و من می خواهم آن را درست انجام دهم.»

ریحانا علاوه بر حرفه موسیقی، غول زیبایی و طراح مد نیز هست. در 27 ژانویه، او از منابع خود استفاده کرد تا ویدیوی کوتاهی را منتشر کند که در آن موضوعات ورزشی خود را نشان می‌داد و نوشت که “پیش از بازی در @SavageXFenty” است. در این ویدئو، بنیانگذار فنتی، پیراهن سفید و لوبی قرمز از مجموعه روز بازی خود را در حالی که چراغ‌های دراماتیک چشمک می‌زنند، پوشیده است.

در 12 فوریه، ریحانا برای اولین بار پس از سال‌ها به عنوان سرگروه برنامه Super Bowl Halftime Show در گلندیل، آریزونا، به صورت زنده اجرا خواهد کرد. طرفداران در حال حاضر در تب و تاب هیجان هستند، اما این هنرمند موزیکال با یک تیزر جدید آنها را بیش از پیش برای اجرای خود تشویق می کند.

ریحانا گفت: «من می‌خواهم جنبه‌های مختلف سرگرمی و چیزهایی را که فقط از آنها لذت می‌برم ترکیب کنم و آن را روی صحنه بیاورم. من می‌خواهم از موسیقی که ساخته‌ام جشن بگیرم.»منبع

در ماه مه، ریحانا از اولین فرزندش با دوست پسرش A$AP Rocky استقبال کرد و گفت که “در خانه بودن به عنوان یک مادر واقعاً راحت است” اما نمایش نیمه‌وقت “چیزی بود که من قبلاً هرگز انجام نداده بودم.”

برنده گرمی توضیح داد که “اگر چنین چالشی نبود هیچ چیز مرا از خانه بیرون نمی کرد.”

چند روز پس از اینکه اعلام شد ریحانا در حال برگزاری کنسرت است، او گفت ETراشل اسمیت، «باورم نمی‌شود که حتی گفتم بله. این یکی از آن چیزهایی بود که حتی وقتی آن را اعلام کردم، گفتم: “باشه، نمی توانم آن را پس بگیرم.” حالا، مثل آخرین است.»