تیا مووری لباسی کاملا خاکستری پوشیده بود که با پوسته مو همراه بود – به عکس ها مراجعه کنید

هشدار گروت فیت تک رنگ. تیا مووری که با افزایش سن با صدای بلند موهای خاکستری خود را در آغوش می‌کشد، به نظر می‌رسد به سادگی عاشق این رنگ شده است، زیرا او به تازگی با رنگ خاکستری سر تا پا بیرون آمده و خاکستری به نظر می‌رسد.

برای تکمیل این ظاهر، او با جواهرات نقره‌ای ضخیم و مانیکور پیچیده، به‌علاوه یک لب برهنه بسیار براق اکسسوری کرد، اما این اکسسوری غیرمنتظره مو است که اینجا را می‌دزدد. پوسته پوکا!

ریموند هال

تیا مووری علاوه بر بازیگری و استایل و آشپزی، دارای مدرک روانشناسی از Pepperdine است و زرق و برق افکار او در مورد چگونگی آرام شدن سریع:[Studying psychology for years] به من یاد داد اگر می خواهی ذهنت را آرام کنی باید محیطت را آرام کنی. این می تواند به سادگی مرتب کردن تخت شما باشد یا اینکه فضای اصلی زندگی شما مرتب و مرتب باشد. فعالیت بدنی، حتی فقط 20 دقیقه، به استرس کمک می کند و البته آگاه بودن از مواد غذایی که وارد بدن خود می کنید. با دیدن اینکه او در وسط یک طلاق (دوستانه!!!) قرار دارد، می‌توانیم تصور کنیم که پالت لباس خاکستری کبوتری، حس آرامش‌بخش بسیار مورد نیاز را فراهم می‌کند.
منبع

به سمت امروز نشان دادن خواهر، خواهر ستاره یک دامن براق نقره ای را با چکمه های جیر خاکستری و یک کت بلند طوسی ست کرد. در زیر، او یک پیراهن سفید پوشیده بود، که از نظر فنی بسیار خاکستری روشن است. نگران کیف طلایی و مشکی نباش، دختر باید وسایل حمل کند.

این اکسسوری‌های طبیعی که به عنوان پوسته‌های گاوی نیز شناخته می‌شوند، مدت‌هاست که در مدل‌های بافته موی سنتی آفریقایی و آفریقایی-آمریکایی گنجانده شده‌اند و در فرهنگ‌های مختلف معانی مختلفی دارند. همانطور که توسط وبلاگ What Naturals Love توضیح داده شده است، آنها می توانند نماد همه چیز از باروری گرفته تا مذهب و دوست داشتن واقعی اقیانوس باشند. برای روز ولنتاین امسال، مووری یک قلب به موهایش بافته بود، و ما دوست داریم ببینیم او با این مدل‌ها خلاقیت پیدا می‌کند!