توییتر فکر می کند که تیلور سوئیفت به تازگی نام فرزند متولد نشده بلیک لایولی و رایان رینولدز را فاش کرده است.

این مقاله برای اولین بار در Glamour UK.
منبع

سوئیفت در سخنرانی پذیرش خود برای آلبوم سال 2021 گرمی، از جیمز، اینز و بتی در سخنرانی پذیرش خود تشکر کرد.

با این حال، سوئیفتی ها قبلا اشتباه کرده اند. شاید به یاد داشته باشید که در دسامبر 2020، آنها فکر می کردند آلبوم سوئیفت است همیشه نام کودک جیجی حدید و زین مالیک را در پیست، «دوروثیا» فاش کرد – زمانی که این زوج نام دخترشان را خای گذاشتند، اینطور نبود.

در مصاحبه ای در سال 2020 در مورد فرهنگ عامه با مردمسوئیفت فاش کرد: «من نام همه شخصیت‌های این داستان را به نام بچه‌های دوستانم گذاشتم… و امیدوارم که آن را دوست داشته باشید!»

من همیشه دوست داشتم که در موسیقی بتوانید به نوعی به هویت های مختلف لغزید و بتوانید از دیدگاه دیگران آواز بخوانید. پس این کاری است که من در این مورد انجام دادم.»

ممکن است اشتباه نکنند. به هر حال، سوئیفت از نام سه دختر لایولی و رینولدز استفاده کرده است – جیمز، هفت ساله. اینز، شش ساله؛ و بتی، 3 ساله – برای شخصیت های او در سال 2020 فرهنگ عامه آلبومی که در آن حتی از “بتی” به عنوان نام یک آهنگ استفاده کرد. بنابراین، این ممکن است یک کار پلیسی هوشمندانه باشد.

این زوج در مورد استفاده سوئیفت از نام فرزندانشان در موسیقی خود صحبت کرده اند. رینولدز در مصاحبه‌ای در سال 2021 گفت: «اسم‌ها نام بچه‌های ما هستند، اما ما به طور ضمنی به او اعتماد داریم، و او به هر یک از این چیزها بسیار حساس است. و بدیهی است که این آهنگ به جز نام بچه های ما ربطی به بچه های ما ندارد.»