توضیح شایعات درباره دشمنی ملیسا جوآن هارت و لنا دانهام

ملیسا در ابتدا این روایت را در اینستاگرام بست و نوشت: “بنابراین من معمولاً به شایعات تبلوید توجهی نمی کنم، اما دوستان زیادی از من در مورد “رقابت” من با @lenadunham سوال کرده اند و من واقعاً گیج شده ام. گوشت گاو، و تا آنجا که من به یاد دارم، ما حتی لذت ملاقات را هم نداشتیم، چه رسد به اینکه آنقدر رابطه داشته باشیم که نیاز به بحث درباره درگ کوئین ها داشته باشیم.”

برای همه کسانی که تعجب می کنند که چرا ملیسا جوآن هارت و لنا دانهام با هم دعوا می کنند، پاسخ این است که …. آنها نیستند. به نظر می رسد این شایعات توسط یک منبع اطلاعاتی شروع شده است که به Deuxmoi نوشت که “MJH آن را برای Lena Dunham منتشر کرده است” و آنها “مدتی است که در حال صحبت کردن هستند.”

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

کی، خیلی اخلاقی داستان این است که ملیسا جوآن هارت و لنا دانهام هرگز همدیگر را ملاقات نکرده‌اند، سر و صدا ندارند، و هیچ درامی وجود ندارد. در حال حرکت!

منبع

او در ادامه خاطرنشان کرد که از طرفداران کارهای لنا است و امیدوار است روزی یک لاته را به اشتراک بگذارد.

او گفت: “من به آنچه مردم در مورد من می گویند نگاه کردم، و مانند *گس * بودم – باید استراحت می کردم.” “من مجبور شدم کنار بروم زیرا، ظاهرا، من حتی آن را درک نمی‌کنم… به ندرت اتفاق می‌افتد که آن نفرت را پیدا کنم. من دنبال آن نیستم، اما مطمئناً اخیراً این کار را کردم، فقط برای اینکه ببینم وجود دارد یا خیر. چیزی که من گفتم. چرا باید چیزی در مورد آن بگویم؟ من هرگز به او اشاره نکرده ام، هرگز با او برخورد نکرده ام. بنابراین، عجیب است که چگونه رسانه های اجتماعی یا به طور کلی رسانه ها می توانند چیزی را بگیرند و آن را بچرخانید.”

او اضافه کرد که از یک “حفره تاریک خرگوش” پایین رفت و “تصمیم گرفت به Reddit بپیوندد تا شایعات را بررسی کند، که یک “اشتباه” بود.

ملیسا سپس در مورد “دشمنی” صحبت کرد سرگرمی امشب، با تاکید بر “من حتی فکر نمی کنم تا به حال لنا دانهام را ملاقات کرده باشم، و به نوعی، دوستانم به من می گفتند که بین ما دشمنی وجود دارد و من پیام های زیادی در مورد آن دریافت کردم که فکر می کنم اینطور بوده ام. برای اینکه در این مورد چیزی بگویم، نمی‌دانم بسیاری از مردم این موضوع را می‌دانند یا خیر.»