توضیح رابطه رینیرا و دیمون در «خانه اژدها»

مطابق آتش و خون (که اساساً یک تاریخ طولانی پر از واقعیت از تارگرین ها است)، دو شایعه در مورد رابطه آنها وجود دارد: یکی اینکه دیمون رینیرا را اغوا می کند و “دوشیزه بودن او را ادعا می کند”، اما پادشاه به آنها اجازه ازدواج نمی دهد زیرا دیمون قبلاً یک زن دارد. . شایعه دیگر، حتی رسوایی تر؟ اینکه رینیرا واقعاً برای سر کریستون کول چیزهایی دارد، بنابراین دیمون به او یاد می دهد که چگونه او را وادار کند “او را به عنوان یک زن ببیند.” که شامل “درس بوسیدن” است و نه در مورد درس “خشنودی مرد با دهانش”. همانطور که احتمالاً قبلاً می دانید، این در نمایش کمی متفاوت ظاهر شد.

علیرغم اینکه هنوز در مورد پایان آن تلخ است بازی تاج و تخت، ما در یک رابطه کاملا متعهد و تا حدی سمی هستیم خانه اژدها. آنقدر که ما مستقیماً به سراغ منبع اصلی رفتیم تا a را خراب کنیم عمده رابطه در نمایش (اوه، لول). یعنی: ما می دانیم بین رینیرا تارگرین و دیمون تارگرین چه اتفاقی می افتد و احتمالاً در ادامه فصل این سریال چه اتفاقی خواهد افتاد. و این یک خط داستانی است. قبل از اینکه جلوتر برویم، بدیهی است که ذکر شود اسپویلرهای عظیم برای بقیه خانه اژدها جلوتر هستند. به شما هشدار داده شده است!

اولی آپتون/HBO

لانا و لینور در همان سال در کتاب می میرند و به دیمون و رینیرا این فرصت را می دهند که زمان را تلف نکنند و خودشان ازدواج کنند. البته در خفا، بنابراین شاه ویسریس نمی تواند آنها را متوقف کند. آنها ادامه می دهند و شروع به بچه دار شدن برای خود می کنند، از جمله شاهزاده اگان کوچکتر و شاهزاده ویسریس.

Annnnd، شما آن را دارید! خداحافظ *با ناراحتی می خندد*منبع

برای تفصیل دقیق آنچه که بین این پرندگان عشق می گذرد، به خواندن ادامه دهید. و در واقع، با توجه به این نکته …

تاریخچه مختصری در رابطه با محارم تارگرین 🙁

خانه اژدها

معلوم شد که رینیرا و دیمون پایان بازی هستند، به این معنی که آنها یک رابطه جنسی پرتنش دارند، در نهایت به هم می پیوندند و ازدواج می کنند – که از منظر بازی قدرت بسیار مهم است زیرا (1) هر دو تاج و تخت را می خواهند و (2) اتحادیه تارگرین خود را می خواهند. تقریباً مطمئن است که این اتفاق خواهد افتاد – حتی اگر فرزندان آلیسنت هایتاور به ناچار ادعای خود را به خطر بیاندازند.

اسپویلرهای «خانه اژدها» در راه است. مانند اسپویلرهای *عمده* که بازی را تغییر می دهند. اگر نمی خواهید بدانید به خواندن ادامه ندهید!


به عبارت دیگر: در این دنیا، محارم با محارم “غیرعادی” نیست، و ظاهراً همه ما قرار است فقط… وارد میدان شویم. در واقع، این نشان می دهد که ساخته شده است به وفور واضح است در قسمت سوم، زمانی که اتو (دست پادشاه) به رینیرا پیشنهاد می کند که با برادر ناتنی اش شاهزاده اگون ازدواج کند. مطمئناً، پادشاه ویسریس از این ایده شوکه شد، اما فقط به دلیل تفاوت سنی آنها – نه به این دلیل که آنها با هم فامیل بودند، که، اوه، وای!

جدول زمانی رابطه کامل رینیرا و دیمون

خانه اژدها

اگر آن صحنه را در اوایل نمایش که در آن دیمون به رینیرا گردن بند می‌دهد را تماشا کردید و با خود فکر کردید: صبر کن، آیا با وجود این واقعیت که آنها به معنای واقعی کلمه به هم مرتبط هستند، ارتعاشات بین این دو را حس می کنم؟ پاسخ، متأسفانه (به دلیل محارم)، بله است. 🙃 🙃 🙃 🙃 و از آن زمان، شور و نشاط بین آنها فروکش کرده و جاری شده است، اما قطعا همیشه شیمی وجود داشته است. هر دو با افراد دیگری ازدواج کردند، چند بچه بیرون آوردند، اما داستان آنها هنوز به پایان نرسیده است. و آنها همیشه به نوعی فقط… به یکدیگر جذب شده اند؟

به هر حال، نکته این است: این دو تاریخ دارند. اما آنها باید قبل از ازدواج با یکدیگر، ابتدا چند رابطه را طی کنند. پس از مرگ همسر اول دیمون، او با لانا ولاریون – که در ابتدا به عنوان عروس پادشاه ویسریس پیشنهاد شد، قرار می گیرد. آنها دو دختر دارند. در همین حین، رینیرا با برادر لانا، لینور ولاریون ازدواج می کند و صاحب چندین فرزند می شود. ما همه آن اتفاقات را در قسمت پرش زمانی هفته گذشته تماشا کردیم.

این محتوا از Giphy وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

^ من در حال خواندن این اسپویلرها هستم

رانیرا و دیمون به طور کامل با هم به پایان می رسند

خون آتش 300 سال قبل از بازی تاج و تخت (سلسله تارگرین: خانه اژدها)

بدیهی است که دیمون قبلاً ازدواج کرده است خانه اژدها شروع می کند، اما این بدان معنا نیست که او وفادار است. قبلاً دیده بودیم که او همسر اولش را کشته و با شخص دیگری ازدواج کرده است. این کتاب باعث می شود که اساس رابطه دیمون و رینیرا رسواتر به نظر برسد. مطابق با آتش و خون (مطالب منبع برای خانه اژدهادیمون به درام پس از کرابفیدر به دادگاه باز می گردد و خود را «پادشاه دریای باریک» معرفی می کند که پادشاه ویسریس به نوعی با آن خوب است. در این مرحله، او شروع به گذراندن “ساعت های طولانی” در شرکت رینیرا می کند.

در میان بسیاری از چیزهایی که از ما خواسته می شود تا ناباوری خود را نسبت به دنیای جورج آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر. نیست اخم کرد آره، رابطه سرسی لنیستر و جیمی لنیستر توجه زیادی به خود جلب کرد. بدست آورداما جان اسنو و دنریس تارگرین عمه و برادرزاده‌ای مستقیم بودند و به نظر می‌رسید که هیچ‌کس چشمش را به خود جلب نکرده بود. و در طول سالها خانه اژدها تنظیم شده است؟ تارگرین‌ها با یکدیگر ازدواج می‌کردند که انگار کارشان بود.